Zbliża się lato, chcemy zainspirować innym swoją opalenizną, ale jej nie mamy. Jest to problem wielu kobiet w naszych czasach, ale da się temu zapobiec. Nie mam tutaj na myśli solarium lecz metody bardziej naturalne, czyli kremy, tabletki, czy nawet soki. Kosmetyki nadające skórze opaleniznę, w ostatnich czasach  są bardzo modne. 38W dzisiejszych czasach tego typu kosmetyki są bardziej skuteczne do tego mają ładniejszy zapach i są bardziej nawilżające, czyli nie wysuszają skóry. Możemy opaleniznę wyróżnić w kilku typach, możemy mieć ja na chwilę, na dłuższą chwilę lub na bardzo długą metę.

Efekt taki mały można uzyskać, po przez posmarowania danego preparatu rano a wieczorem zmyć, jest to efekt jednodniowy, ale należy uważać na tego typu metody, podczas deszczu, ponieważ niektóre preparaty niestety podczas deszczu powstają plamki, które nie wyglądają zbyt efektownie.  Takim kremem fajnym jest krem BB  jest to balsam nawilżający z fluidem takim specjalnym. Efekty takiego balsamu widać od razu. Trzeba tylko poczekać chwilę aby balsam całkowicie wchłoną na skórze. Dodatkowo bronzery różnego typu także nadają się do Ciała nie tylko do twarzy. Fajnym w ostatnich czasach i bardzo skutecznym jest także pomysł z rajstopami w sprayu.  Są idealne do każdej figury, pokrywają niedoskonałości nie duże, a do tego wyglądają jak delikatne pończochy.

Gdy już mamy więcej wprawy możemy skusić się po samoopalacze, ale jest tutaj potrzebna umiejętność równomiernego nakładania balsamu z dokładnością. Najlepiej zacząć od nóg, ponieważ je zawsze możesz jakoś zakryć a samoopalacz jednak jest ciężko zmyć. Można kupić kilka sposobów na opaleniznę w spray lub w tubce. Ale trzeba uważać na wszystko, dokładnie czytać instrukcje i zalecenia, aby nie popełnić błędu i żałować potem, że próbowaliśmy.

Chusteczki samoopalające także są fajne. Można przetrzeć chusteczką i cieszyć się opalenizną. Opalenizna pojawia się po półtora godzinie aż do tygodnia. Wystarczy powtórzyć zabieg taki co 4-5 dni i będziesz się cieszyć nadal opalenizną. Trwały i długotrwałym jest także opalanie natryskowe ale utrzymuje się około 10 dni a kosztuje 100zł zwyż w zależności od kosmetyczki.

Możesz jednak stopniowo nakładać kremy i cieszyć się opalenizną przez cały rok po przez systematyczność. Dodatkowo możesz pić sok z marchewki czy brać tabletki co na pewno pomoże w opaleniźnie. Jednak najlepsze są domowe soczki z marchewki lub marchewki i jabłka.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments