Naszym partnerom marzy się nasza sylwetka w kształcie klepsydry, wiolonczeli, butelki szampana. Jednym słowem smukła pośrodku i rozbudowana ku dołowi. 1306334273969Idealna figura to ramiona powinny być tej samej szerokości co biodra, proporcjonalny do tego biust i wąska talia. Wzorcowy taki stosunek obwodu talii obwodu bioder wynosi 0,7.

w ciągu ostatnich lat sylwetki kobiet były różne w modzie. Tak naprawdę każdy chciał dojść do ideału. Tak naprawdę to ideał z rzeczywistością  to duża bolączka każdej kobiety. Biodra i pośladki stanowią magazyn tkanki tłuszczowej. Jeżeli jest jej za mało, przestajemy miesiączkować, jeżeli za dużo stajemy się fatalnie. Właśnie wtedy powstaje cellullit, nazywany czasem skórka pomarańczową. Prawdopodobieństwo, że nie dotknie nas ten problem jest minimalny.

prosty-krok-do-jedrnej-sylwetki-29-zl-zamiast-69-zl-za-masaz-597538-regularKiedyś pupa kobiety była małym tematem, ale w dzisiejszych czasach jest to duży problem, o którym się mówi ciągle. Każda z nas by chciała być piękna i mieć piękne ciało. Jest kilka ciekawych sposobów, które pozwolą Ci polubić własną pupę, biodra i uda. Jest to dieta, ćwiczenia, ubiór i bielizna. Trochę cierpliwości i na pewno się uda.

Wiele dziewczyn zadaje sobie pytanie: CO mnie pogrubia a co nie? Jest to ciekawe pytanie, ale to wszystko zależy od sylwetki i od noszonej odzieży. Aby pupa wyglądała dobrze nie musi być idealna. Możesz ja uformować dobrze dobranymi dżinsami, spódnicą a przede wszystkim bielizną. Są kobiety, które dobrze wyglądają w bokserkach a są takie co w stringach czy majtkach. Ale najlepsza bielizna jest z koronek i jedwabiu, wszystkie stare, rozciągnięte najlepiej wyrzucić.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments