Brzuch to źródło kobiecej siły i tak naprawdę nasza wielka słabość. Każdy brzuszek coś ma w sobie mały i większy. Nie marzmy tylko o brzuchy desce, bo tak naprawdę nie jest to modne. z12458440AAAle wiele kobiet zadaje sobie pytanie, dlaczego osadza się w nim tkanka tłuszczu i pozostaje tak długo? Tak naprawdę tego wina jest bardzo stara, ponieważ: brzuch, biodra i uda kobiety magazynem tłuszczu. W tych okolicach najpierw odkłada się tłuszcz a potem w następnych partiach ciała. Na brzuszek niestety wszystkie kalorie się odkładają podchodzenia z cukrów prostych i węglowodanów, czyli między innymi od bagietek, słodyczy, napojów gazowanych. Do tego stres daje swoje. Powoduje to potem problem z spaniem, jedzenie po nocach, alkohol, czy mało ruchu na powietrzu świeżym.

Ale nie przejmujcie się problem pojawia się dopiero wtedy gdy obwód talii u kobiety wynosi 88 cm a u mężczyzny 102 cm. Bo tak naprawdę zbyt duże otyłości powodują do zawałów serca, wysokiego ciśnienia a także inne choroby.

c3_trening_brzuchaZadajesz sobie pewnie także pytanie, dlaczego gwiazdy nie mają brzucha a ty masz. Mają różne sposoby a miedzy innymi to, że one go wciągają i go przez to wydłużają. Brzuch wtedy staje się bardziej sprężysty a brzuch mniejszy. Ale następnym krokiem to wizyta w fitness clubie. Wiele teraz takich ośrodków powstaje i dają naprawdę dobre rezultaty. Nie jest to droga metoda a za to skuteczna. Jeżeli chcesz schudnąć dużo więcej to raczej wybierz aerobik. Aby szybko uzyskać rezultat należy wybrać się na ćwiczenia minimum co drugi dzień i trwać dłużej niż 30 minut. Jak już zaczniesz chudnąć to zacznij kształtować brzuch. Ćwiczenia na siłowni ale także w domu moden brzuszki. Praca nad mięśniami brzucha polega na kurczeniu się i rozkurczaniu. Taka sesja ćwiczeń powinna być taka intensywna, abyś poczuła pieczenie mięśni. Po pierwszych ćwiczeniach jednak należy zrobić przerwę na 2 czy 3 dni, aby ciało się zregenerowało, bo mogą być zakwasy.

Podaje kilka trików jak polubić swój brzuch i go osiągnąć:

– Na początek peeling – może być ze sklepu lub samodzielnie zrobiony. ujędrni on skórę i pobudzi do krążenia.

– Codzienny space- może być to 15 minut dziennie

– Nie unikać schodów w blokach czy w domu tylko jak najczęściej po nich chodzić

– Używać do kąpieli ciepłej wody a na sam koniec zimnej, wtedy ją naprężymy

– Używaj odpowiedniej bielizny, najlepiej takiej wygodnej i koronkowej

– Krok będący wyzwaniem optymalna dieta.

Na pewno dojdziesz do pięknego brzuszka w kilka dni a potem w piękny coraz płaski i płaski brzuszek.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments