Dzięki ćwiczeniom, możesz polubić swoje nogi, nie wydłużysz ich , ale wysmuklisz i poprawisz ich kształt.LIPODRAINAGE_SCiężkie, opuchnięte nogi stracą co nieco na objętości, jeśli będziesz regularnie ćwiczyć. Poprawisz krążenie, rozciągniesz przykurczone mięśnie i staniesz pewniej na trawie. Bo najlepiej jeżeli ćwiczenia możesz wykonać na świeżym powietrzu.

Najlepiej ćwiczenia zacząć w etapach:

Rozgrzewka: Wybierz się na szybki spacer, ale taki abyś poczuła szybsze tempo, albo się po prostu przebiegnij. Wystarczy kwadrans.

Wysmuklanie: Zmniejsz tempo, a następnie idź powoli, ale unosząc za to wysoko kolana. Po chwili zacznij maszerować a na sam koniec zacznij biegnąć, uderzając nogi o pośladki.

Modelowanie: Ręce oprzyj o drzewo lub ławkę. Stawaj na przemian na palcach jednej lub drugiej nogi. Oderwij ręce od pnia. Stawaj na palcach u nóg. Stań w rozkroku i ugnij kolana. A następnie znów wspinaj się na palce jednej lub drugiej nogi a potem obu naraz.

Rozciąganie: Najlepiej stań prosto, a dłonie ułóż przy stopach, lekko uginając nogi. Nie odrywając dłoni od ziemi, wyprostuj nogi i staraj się się opuścić jak najniżej głowę, równocześnie przyciągając mostek do kolan Zostań tak najlepiej z 30 sekund.

nogi_udaMożesz także oprócz ćwiczeń wykonywać inne dziedziny sportu takie jak: pływanie, skakanie, taniec i bieg.

Taniec bardzo modeluje łydki. Najlepiej afro dance, latino dance, balet. Najlepiej zapisz się na zajęciach z barre au sol, są to ćwiczenia wzmacniająca nogi, które wykonuje się w pozycji leżącej.

Skakając na przykład na skakance, możesz poprawić wygląd łydek, ud i pośladków a także stóp.

Pływanie w pozycji kraul i styl grzbietowy wysmuklają nogi.

Biegając ujędrnisz uda, pośladki, łydki i wzmocnisz łydki.

Jeżeli Ci nic nie pomaga możesz zlecić sobie operację plastyczną łydek. Przeprowadza się taką operację, gdy są za bardzo szczupłe i słabo umięśnione. Zabieg polega na głębokim umiejscowieniu implantów wypełnionych żelem silikonowym przez małe nacięcie pod kolanami. Niestety kilka dni trzeba chodzić o kulach a po około 3 tygodniach można wrócić do kondycji.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments