Wiele kobiet ma problem z samoakceptacją siebie, a ona prowadzi tak naprawdę do szczęścia naszego. Gdy pokochamy siebie będziemy zawsze szczęśliwe, nawet wtedy gdy coś nam nagle wyskoczy na ciele.Klaudia_Cieśla_1419Skóra nasza często jest matowa, szara, brak  w niej energii i witalności. Brakuje często naszej skórze jędrności, pojawiają się szybciej zmarszczki, przebarwienia, a także różnego rodzaju wypryski, przeważnie w nietypowym czasie, gdy chcemy pięknie wyglądać.

Skąd się biorę te wszystkie niedoskonałości? Hmm po prostu od stresu skóry. Stres skóry taki może być konsekwencją problemów z dnia codziennego lub osobistego. A także diety nie odpowiednie dla naszego organizmu, nadmierne korzystanie z słońca, palenie papierosów, czyli wszystkie skutki uboczne dla skóry, które prowadzą do starzenia się skóry. A dodatkowo tworzą wywołanie wolnych rodników. Gdy jest ich za dużo to organizm nie zdąży ich neutralizować. One wtedy osłabiają i niszczą skórę.

Często gdy mówimy, że za dużo mamy o kilka kilogramów więcej, nie chcemy o siebie dbać a tak nie powinno być. Nawet wtedy trzeba dbać o siebie, Jeżeli będziemy swoje ciało pielęgnować odpowiednio to na pewno  będziemy lepiej się czuć. Tak naprawdę to odpowiedni tryb życia do tego używanie preparatów odpowiednich do skóry to udany sukces dobrego samopoczucia i wyglądu. Walczyć z stresem warto, po przez odpowiednie diety, dużo witamin C i E oraz jedzenie dużo warzyw i owoców.

Bardzo szybko można zorganizować domowe spa dla swojego Ciała wieczorem w zaciszu domu. Kąpiel z solą, olejkami, muzyka, świeczki di tego automasaż i pokochamy swoje ciało na pewno. Po kilku takich wieczornych seansach na pewno samoakceptacja do swojego ciała będzie lepsza. Każda z nas powinna się czuć każdego dnia piękna i warta całego świata, aby być szczęśliwą.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments