Każda z nas przez okres lata chciałaby wyglądać ładnie nie tylko dla wzroku innych ale także dla samej siebie. Wiele kobiet ma niską samoocenę o sobie, a powinno być wręcz przeciwnie. Każda kobieta powinna w swojej skórze czuć się dobrze.belly-2473_640Próbujemy często się odchudzać, czasem nam się to udaje z marnym skutkiem, ponieważ pozostaje nam obwisła skóra lub efekt yoyo. Dodatkowo nie raz nie udaje nam się chudnąć bo nie mamy czasu tyle na ćwiczenia, dietę bo ciągle praca. Nowoczesne zabiegi mogą nam w tym pomóż. Wystarczy kilka wizyt i ciało będzie jędrniejsze, mniejszych objętościach a także piękniejsze. Na naszym rynku mamy 3 takie zabiegi, które można wykonać w salonie między innymi:

– I-LIPO ( laserowa redukcja tkanki tłuszczowej)

– CRYOLAB ( odchudzanie za pomocą ultradźwięków radiowych i kriolipolizy)

– CAVIFAST 2 ( wyszczuplenie za pomocą fal ultradźwiękowych)

Przed każdym z tych zabiegów warto zapytać jakie są przeciw skazania a także czy jest to dobry sposób dla danego ciała.

Zabieg I- LIPO polega na przykładaniu do ciała głowic z zimnym laserem, które przenikają wgłąb skóry. Pod wpływem tych głowic tkanka tłuszczowa rozpada się a ciało pozbywa się tkanki tłuszczowej. Zabieg jest bezbolesny i trwa około 20 minut. Po zabiegu na ciele nie ma żadnych śladów, że zabieg był wykonywany laserem. Już po jednym zabiegu widać efekty nie duże, ale widać. Najlepiej powtórzyć serię zabiegów nawet 5-8 razy. Niestety koszt jednego zabiegu to  w granicach 450zł i wyżej. Nie wolno wykonywać takiego zabiegu podczas infekcji, stanów zapalnych, skaleczenie skóry  w tych miejscach, niewydolność nerek czy wątroby, ciążą czy karmienie ciąży, zaburzenia czucia czy implanty elektroniczne.

Zabieg CRYOLAB polega na rozbijaniu tkanki dźwiękami ultradźwiękowymi. Następnie podgrzewa się je falą radiową. Zabieg kończy się zamknięciem komórek, co powoduje obumarcie. Zabieg jest bolesny i trwa około jednej godziny. Po takim zabiegu mogą powstać małe zaczerwienienia ale one znikają następnie. Najlepiej wykonać takich zabiegów 3-5. Ale na pełne efekty trzeba czekać nawet 3 miesiące. Koszty są niestety prze bardzo wysokie 500-1500zł. Nie wolno wykonywać takiego zabiegu gdy się ma rozrusznik serca, implanty w okolicach, cukrzyca, nowotwory, stany zapalne, rany, blizny, ciąża i laktacja, choroby nerek czy wątroby.

Zabieg CAVIFAST 2 polega na rozbijaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami. Zabieg jest bezbolesny i trwa także około 1 godziny. Jednak podczas sesji odczuwa się lekkie mrowienie i ciepło, a nawet czasem u niektórych kobiet szum w uszach. Po całkowitym zabiegu mogą wystąpić opuchnięcia i zaczerwienia ale znikają już po 2 godzinach po zabiegu. Obwód po jednej sesji może zmniejszyć się nawet o 8cm. Najlepsze rezultaty są po około 5 zabiegach. Cena to około 500-700 zł. Nie wolno takiego zabiegu wykonywać gdy mamy ostre zapalenia, choroby serca, zakażenia bakteryjne, alergie lub wirusy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments