Podkłady w dzisiejszych czasach są bardzo magiczne, ponieważ potrafią nie tylko pielęgnować cerę ale również zakrywać niedoskonałości na naszej twarzy bardzo efektownie i bez efektu maski. Funkcje takie podkłady mogą mieć różne na przykład: poprawiać koloryt skóry i przebarwienia, nawilżać skórę, zwalczać niedoskonałości a do tego matową skórę, poprawiać skórę naczyniową a także zakrywać lekkie zmarszczki.xxxxxjpegTe czy inne funkcje mogą spełniać różne podkłady ale tylko wtedy, gdy będą dobrze dobrane do danej cery. Są to produkty pewnie nie za tanie ale na pewno skuteczne. Każda z nas powinna być z nich dumna, ponieważ medycyna i naturalność idzie do przodu bez przerwy. Warto takie kosmetyki mieć w swojej kosmetyczce i cieszyć się super cerą i naturalnością na co dzień.

Preparaty wyrównujący kolor, zawierają w składnikach witaminę C a do tego roślinne różne substancje, które nadają naszym plamką jasnych prześwitów aż znikają, jeżeli są krótki czas. Dodatkowy filtr UV zapobiega nowym powstającym. Ale nie raz takie kremy troszkę mało pokrywają nie doskonałości jeżeli mamy ich za dużo, warto wtedy użyć korektora punktowe i po sprawie.

Preparaty nawilżające nasza cerę, działają dzięki substancją roślinną, które nawilżają dobrze skórę. Dodatkowo zatrzymują wilgoć w skórze nawet do 6-8 godzin. Działa tez to dobrze na naskórek. Ale warto przed nałożeniem tego typu kremu użyć serum, ponieważ sam krem to mało, a następnie możesz nałożyć podkład ale lekki dla naszej cery.

Preparaty dla skóry tłustej, działają antybakteryjnie, nie wysusza i działa przeciw zapalnie. Matuje i pochłania sebum. Dodatkowym atutem takich specjalnych preparatów jest to, że nie wysusza naskórka. Często przy takiej cerze mamy także rozszerzone pory, dlatego warto zastosować dodatkowo kwas salicylynowy.

Preparaty odpowiednie dla cery naczynkowej , wzmacniają. Składniki to kasztanowiec i witamina C, zapobiega zaczerwieniom. Chronią super przed słońcem, dodatkowo wyrównują koloryt, a także zakrywają pajączki. Na bardzo duże zaczerwienia dobry jest krem specjalny na rumień a potem korekta i podkład.

Preparaty zaś dla cery z zmarszczkami, napinają dobrze cerę.

Te wszystkie składniki + odpowiednie podkłady pomagają skórze oddychać w pełni i cieszyć się piękną cerą.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments