Malowanie brwi może być bardzo proste i zajmować niewiele czasu, aby otrzymać efekt gęstych brwi. Takie triki naprawdę pomagają.

Brwi mogą stać się gęstsze, dłuższe i wyraziste i będą naturalne twoje. Wystarczy dobrze dobrać odcienie kosmetyków. Unikaj jednak czerni. Najlepiej sprawdza się kolor szarobrązowy. Brunetkom polecam wybrać coś o ton ciemniejszego od koloru włosów. Zaś blondynkom i rudym dziewczyną polecam zawsze w tej samej barwie.

3 kroki do gęstych brwi:

1.Włoski odbudujesz kredką. Wystarczy mieć dobrą miękką kredkę do tego zadania. Wzdłuż linii brwi rysuj małe kreseczki lub dorysuj w miejsce gdzie ich brakuje. Następnie przeczesz brwi szczoteczką. Ten efekt sprawi, że brwi będą gęste i realne.

2.Wyraziste łuki cieniem. Wystarczy mieć cienki pędzelek. Odrobinę cieniu nabierz na pędzelek, jego nadmiar strzepnij i przeciągaj nadmiar po brwiach od środka na zewnątrz. Na sam koniec przeczesz je szczoteczką, aby równomiernie cień ułożył się na brwiach.

3.Kształtne po kremie. Pędzelkiem i kremem przeciągnij po brwiach. W ten sposób będą przyciemnione i idealnie kolorystycznie.

Metoda szybka i skuteczna, myślę że każdej z was taki mały trik uda się zrealizować nawet w biegu przed ważnym wyjściem.