Coraz więcej Polek wybiera swoje naturalne brwi, nawet gdy są cienkie i nie do końca dopracowane. 

Z wiekiem Kobiety mają problem z brwiami, ponieważ się przerzedzają i jest ich mniej. Ale jest to efekt naturalny. Też są na to sposoby, między innymi specjalne serum czy odżywki, które zawierają aktywne substancje odbudowujące keratynę, budulec włosa i usuwają jego mikrouszkodzenie. Taka specjalistyczna odżywka pobudza wzrost nowych włosków, które w efekcie stają się mocniejsze.

Na naszym rynku jest coraz więcej tańszych i droższych takich odżywek, ale należy pamiętać że nie jest go także pojemnościowo dużo, ale bardzo dobrze działa nawet w minimalnych dawkach. Widziałam już nawet od 15 zł takie odżywki po dobre skoncentrowane serum od 80zł zwyższ. 

Brwi najlepiej rosną w nocy a więc taki preparat najlepiej nakładać na noc. Wystarczy musnąć pędzelkiem delikatnie w miejsce brwi, gdzie ma być ich więcej i gotowe. No chyba, że czujesz potrzebę na całe brwi to także tak można. Zabieg zawsze na noc. Jak by czasem preparat dostał się do oczu, to natychmiast trzeba przemyć wodą letnią. Pierwszy efekt przy dobrych preparatach można zobaczyć już po 14-21 dniach. Odżywkę stosuj przez około miesiąc do 3 miesięcy w zależności jaki efekt chcesz uzyskać.

Najtańszym sposobem jest wcieranie olejku rycynowego w brwi. W aptece go kupisz już za 3zł , także chwalą sobie olejek araganowy. Ale nie na każdego to działa tak samo.

Jaką pęsetę używać do brwi? 

Wiele z was, zawsze zastanawia się jaką pęsetę wybrać do brwi, aby była dobra. Wąska, szeroka, długa? Najlepiej wykonać w drogerii, gdzie kupujemy ją mały test, bo te współczynniki tak naprawdę mało ważne.

TEST!

Weź pęsetę do ręki i ściśnij końcówki, powinny do siebie przylegać, tak jak by były zlepione. Mogą być proste lub ukośnie ścięte, jedne i drugie są dobre.Najlepiej sprawdzają się zakończone wąsko około 3mm.