My kobiety chcemy podkreślać swą urodę w jakikolwiek sposób nawet po przez podkreślenie policzków. Podkreślić można na wiele sposobów na przykład używając różu w kamieniu, kremowych różu, kuleczek i dwukolorowych kosmetyków. Warto próbować nowych kosmetyków.

Nie każdy kosmetyk będzie przeznaczony dla naszej cery, dlatego warto wypruwać różne i zobaczyć, który będzie najlepszym przyjacielem.

róż w kremie

Róż w kamieniu może używać każda kobieta, jest to kosmetyk najbardziej popularny i najszybszy w użyciu do modelowania policzków. Tego typu róż jest lekki i ładnie podkreśla efekt na twarzy. Co najważniejsze zakrywa rozszerzone pory, dlatego mogą go używać kobiety także o cerze tłustej , suchej i mieszanej. Róż taki nakłada się najlepiej ściętym pędzlem wzdłuż kości policzkowych. Róż ten najczęściej używa się na puder wcześniej nałożony, także dla lepszego efektu nadmiar różu możemy przypudrować jeszcze pudrem.

 

Kremowy róż, najlepszy jest dla kobiet o cerze suchej. Konsystencja kremowa dobrze wchłania się do skóry i upiększa bardzo ładnie cerę. Kobiety często zmęczone powinny używać różu tego typu rozświetlającego. Kremowy róż ze słoiczka nakłada się bezpośrednio na cerę bez pudrowania. Tego typu kosmetyk najlepiej rozprowadzać opuszkami palców, nakładając od środka kierując się na boki masując w kółka. W taki sposób uzyskamy efekt naturalnego rumieńca.

 

puder w kulkachKuleczki inaczej perełki brązujące teraz mają dużo odcieni, aby się dopasowały do każdej karnacji. Kulki są dla Kobiet, które mają ciemną karnację i cerę opaloną, oliwkową. Najlepiej kupić sobie kuleczki brązujące w różnych odcieniach w jednym pudełeczku czyli brązowych i różowych razem, które pasują do każdej cery oprócz porcelanowej. Zaś kulki beżowe i różowe razem pasują zaś do jasnej cery i bladej. Pyłek z tych kulek nakładać najlepiej gęstym pędzlem na zakończenie makijażu.

Dwukolorowy kosmetyk do policzek różowy i brzoskwiniowy. Rewelacyjny kosmetyk dla Kobiet, które lubią duże uwypuklenie kości policzkowych. Dwa kolory modeluje idealnie rysy twarzy. Nakłada się najpierw jaśniejszą część jako rozświetlasz na kości policzkowe, a następnie ciemniejszy róż pod nimi. Kolorowy róż także można używać jako tradycyjny róż mieszając w pudełeczku pędzlem barwy i nakładając tylko na skronie.

 Często róż w kamieniu lub w kremie można używać na powieki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments