Fale, sprężynki, anglezy. Niektóre kobiety o tym marzą a niektóre walczą z nimi od dzieciństwa.

Stylizacja-wlosowDo pielęgnacji takich włosów najlepiej używać szczotki okrągłe, wałki, papiloty, lokówkę, karbownicę albo trwałą ondulację.

Do pielęgnacji takich włosów jest mnóstwo szamponów, odżywek, mleczek i spray dzięki którym można uzyskać lepsze skręty włosów. Sposób u życia i iości preparatów jest zależny od włosów i danego rezultatu.

Jeżeli masz loki od urodzenia, układaj je z odpowiednimi kosmetykami. Wmasować preparat do włosów kręconych. Aby uzyskać super loki wystarczy na umyte i osuszone dodać preparat a następnie podsuszyć suszarką lekko ugniatająco je. Jeżeli wolisz fale włosy układać należy na okrągłej szczotce.

Należy pamiętać, jednak że włosy tylko poddawane wysokiej temperaturze suche chronią włosy przed zniszczeniem. Włosy mokre niestety będą zniszczone.

mokra-włoszkaLoki możemy bardzo fajne uzyskać za pomocą papilotów, lokówek, karbownicą, wałków spiralnych a także sposobem chemicznym czyli ondulacji. To wszystko dla osób chcących być piękną w lokach a mających włosy proste.

Należy jednak pamiętać, że nawet najdroższy kosmetyk nie zrobi z prostych włosów kręconych, ale lokom i falom na pewno pomoże.

Jednak chemiczne ondulowanie włosów, niszczy włosy. Ale dla osób zawsze marzących o kręconych włosach jest to wspaniałe wyjście. Ładne loki utrzymują się nawet do 2 -3 miesięcy . Ale aby móc poddać się takiemu zabiegowi,  niestety trzeba mieć zdrowe włosy, i nie rozjaśniane. Ważnym elementem jest także to, aby osoba przed zabiegiem nie spożywa żadnych leków, antybiotyków, ponieważ może ta dana trwała nie wyjść.

W dzisiejszych czasach mamy wiele sposobów na uzyskanie loków na krótko i długo. Warto z nich korzystać, lecz wszystko z umiarem, ponieważ pamiętajmy że nie wszystko co nam się podoba jest dobre dla naszych włosów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments