Od dłuższego czasu na naszym rynku jest coraz więcej olejków, aby twoje włosy odzyskały blask i dobrą kondycje, aby je lepiej rozczesać, czy aby się elektryzowały.olejki-d-wlosow-111324_LW niektórych krajach jest to stosowane codziennie jak rutyna, bez której nie może się zakończyć lub zacząć dzień. Dlatego u niektórych osób możemy podziwiać zdrowe, piękne i gęste włosy. Kuracja olejkiem jest najlepsza dla włosów suchych zniszczonych a także po koloryzacji nawet idealny do podkreślenia koloru. Można olejki nakładać w czystej postaci a także,w postaci araganowych, kokosowych, rycynowych. W salonach fryzjerskich, fryzjerzy używają już kombinacji dla danych włosów, ale zawsze można zapytać jaki to preparat, czy można go zamówić, lub gdzie go kupisz, aby twoje włosy były ładniejsze.

Aplikować olejki można na kilka sposobów. Ale ważne jest aby okryć ramiona ręcznikiem przed nałożeniem jego na włosy, ponieważ może nam pozostawić tłuste plamy na ubraniach po aplikacji lub w trakcie.

Na suche włosy, jako odżywka do spłukiwania. Najlepiej przed umyciem włosów nalej na głowę kilka kropel olejku i rozetrzyj go w włosy od połowy na ich długość aż do końcówek. Najlepsze są w takiej sytuacji preparaty gęste. Preparat na włosach powinien być co najmniej przez 30 minut.

z13595544QNa mokre włosy, jako odżywka bez spłukiwania. Najlepiej po umyciu włosów osusz je delikatnie ręcznikiem, ale pamiętaj aby zrobić to delikatnie aby włosów nie szarpać tylko delikatnie wyciskać. Kilka kropel rozetrzyj na rękach i wetrzyj we włosy po długości aż po końce. A następnie wysusz włosy.

Na suche i wymodelowane włosy jako do stylizacji. Olejek rozetrzyj w dłoniach i wytrzyj o włosy po pasmach. Fryzura wtedy będzie gładka a także posiadać będzie połysk.

Olejki można aplikować na wszystkiego rodzaju włosy, lecz z umiarem. Bo na przykład włosy tłuste będą się bardziej tłuścić niż normalne włosy. Olejek nie obciąża włosy, więc śmiało może być stosowana na cienkie włosy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments