Zimy w tym roku jako takiej nie było u nas w Polsce ale warto zadbać o swoja  twarz i ją oczyścić na wiosnę. W domu na wiosnę często robimy porządki, dlatego warto pomyśleć o porządku także naszej cerze.mikrodermabrazjaPrzez okres zimowy na naszej cerze zgromadziło się wiele martwych komórek, które naszej cerze nie pozwalają dobrze oddychać. Cera taka ma pory pozatykane, jest twarda, szorstka i nie ma blasku. Najlepszymi zabiegami do takiego oczyszczania twarzy będzie:

– Mikrodermabrazja – oczyszczanie za pomocą zmikronizowanych kryształków. Taki zabieg jest wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia tzw. sondy ze sprężonym powietrzem, która lekko pod sysa naszą cerę i rozprowadza po niej kryształki, które szlifują nam skórę. Jest to zabieg bezbolesny, lecz możemy odczuwać lekkie tarcie skóry na twarzy. Koniec zabiegu kończy się nałożeniem maski specjalnej, która nadaje skórze ochłody, gdy pojawią się podrażnienia na twarzy. Po takim zabiegu skóra może być zaczerwieniona i może się nawet lekko łuszczyć. Ten zabieg jest polecany na wiosnę, ponieważ wtedy nie ma jeszcze takich dużych promieni słonecznych, a po takim zabiegu skórę należy chronić i nawilżać. Efekt jest już widoczny po pierwszej wizycie u specjalisty. Skóra staje się gładsza, elastyczna i bardziej promienna. zabieg taki także pomoże w usunięciu lekkich zmarszczek czy blizn, ale wtedy potrzeba kilka takich zabiegów. Koszt takiego zabiegu waha się od 80zł do nawet 250zł, w zależności od miejsca wykonywania. Jest jednak kilka przeciwwskazań między innymi: opryszczka, choroby skóry, skóra naczyniowa.

ppeeling-kawitacyjny– Peeling kawitacyjny- oczyszcza za pomocą ultradźwięku. Taki zabieg jest wykonywany za pomocą szpatułki lekko zwilżonej  skórze emitując ultradźwięki. Ultradźwięki rozbijają wodę w kropelki bardzo małe, które usuwają martwy naskórek. Oczyszcza dobrze pory, likwiduje zaskórniki, ale tylko te płytki. Po zabiegu takim nakłada się specjalne serum lub krem odżywczy. Nie boli taki zabieg, ale towarzyszy mu dźwięk, który może nie być przyjemny. Po takim zabiegu skóra jest gładsza, jaśniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona. Efekty widać już po jednym zabiegu. Koszt takiego jednego zabiegu to od 35zł do 210zł zależy od miejsca wykonywania. Jest jednak kilka przeciwwskazań takich jak: ciąża, rozrusznik, choroby serca, zakrzepica, cukrzyca, nowotwory, alergie.

Warto coś dla siebie od czasu do czasu wykonać aby być piękną.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments