Prysznic można połączyć razem z pielęgnacją ciała. Wystarczy 15 minut i pod prysznicem zdziałasz naprawdę cuda dla swojego ciała.

Pod prysznic możesz możesz wykorzystać krem do depilacji pod wodę lub depilator, balsam do ciała na mokrą skórę czy żel pod prysznic. Takie trzy kosmetyki na pewno sprawią, że nasza skóra będzie gładka i dobrze nawilżona. Taki prysznic doda nam ochłody w upalne dni a jednocześnie nasza skóra będzie gładka i lekka.

stock-photo-young-woman-reacting-in-shock-to-hot-or-cold-shower-water-as-she-stands-under-the-shower-head-245687524Mycie plus masaż i peeling

Oczyść dobrze skórę za pomocą żelu z peelingiem. Usuniesz z niej zanieczyszczenia ale też obumarły naskórek. Dzięki temu skóra stanie się miękka i lekko różowa. Jednocześnie taki masaż ujędrnia po przez pobudzenie krwi w skórze. Gdy małą ilość żelu z peelingiem naniesiesz na ciało i wmasujesz ruchami kulistymi od dołu do góry, unikniesz wysuszenia skóry. Na sam koniec spłucz skórę chłodnym strumieniem. Latem idealnie sprawdzają się cytrusowe kosmetyki, ponieważ orzeźwiają.

Depilacja pod wodą

Do tego sprawdzi się najlepiej depilator z możliwością stosowania pod wodą lub krem wodoodporny do depilacji. W wodzie dobrze usuwa się włoski, ponieważ podnosi włoski do góry i je zmiękcza, dzięki czemu lepiej się je usuwa i jest mniej bolesna. Podczas takiej depilacji, także unikasz podrażnień, które często się pojawiają.

Ujędrnianie na mokro

Dobry balsam do ciała pod prysznic na pewno doskonale nawilży i ujędrni skórę w kilka chwil. Po zetknięciu się z ciepłą wodą zawarte w nim olejki odżywcze i wyciągi roślinne rozpuszczają się i wchłaniają wgłąb skóry co powoduje ujędrnienie. Nie trzeba czekać, aż balsam się wchłonie.