Kobiety dzięki perfumom pokazują swoje drugie JA. Wzmacniamy po przez to wizerunek, swoją osobowość. Ale nie każda z nas wie, jak je używać i jakie wybierać, aby pokazać swoją osobowość. 3842670-zapach-perfumy-900-636Zapach wód składa się przeważnie z 3 różnych nut; głowy, serca i bazy. Podstawa tych zapachów różni się wytrzymałością i trwałością substancji zapachowych. Nutę głowy czujemy pierwsze potem nutę serca a po kilku godzinach dopiero  nutę bazy, ona najdłużej się utrzymuje.

Komponujemy w ten sposób perfumy, aby pod właściwościami tych grup łączy się i komponowały ze sobą na ciele i w zmysłach. Każda z nas wie, że wybór perfum nie jest łatwy, lecz nie wolno podejmować od razu decyzji, że te nie a te tak. Pierwsza nuta często jest omylna, jest mocna a następna się ulatnia. Ale może być także na odwrót. Dlatego warto kilka kropli na tester użyć, a następnie pochodzić po innych sklepach i dopiero do nich wrócić, wtedy zapach wybierzemy odpowiedni. Najlepiej wpisać w gogle nazwę perfum i poszukać ich nut. A następnie wybrać kilka zapachów z swojej ulubionej nuty i iść do perfumerii.

z12932713Q,perfumyCzęsto jest tak, że jednej Kobiecie się podoba zapach a drugiej nie. A to jest przez to, że każda osoba ma inne wspomnienia z danym zapachem i każdą z nas stać na inne perfumy. Często także się kierujemy smakiem i szczęśliwymi chwilami. Ale wszystkie osoby zapach wybrany w jakiś sposób określa. Zapachy słodkie o zapachu cukierków, gumy do żucia sprawiają, że kobiety są mało kompetentne. Zaś kwiatowe takie jak kwiaty, nuty drzewne podkreślają świeżość i czystość.

Z perfumami jest tak jak z modą. Szybko przychodzi a szybko mija. Każdy sezon przynosi nowe zapachy i nowe sympatie, ale nie jeden raz się do nich wraca, tak samo jak moda.

Najczęściej zapach nanosimy na nadgarstku, na zgięciu łokcia lub za uszami i w tych miejscach się sprawdza i długo utrzymuje. Jak nie na skórę to na ubrania ale wtedy utrzymują się one krócej ale za to nie uczulają nas. Pamiętajmy jednak, że wody perfumowane są mocniejsze niż wody toaletowe i dłużej się utrzymują.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments