Każda kobieta lubi inne perfumy, mamy różne osobowości. Jedne z nas są romantyczne, niektóre zmysłowe a nie które spontaniczne i eleganckie. perfumyJeżeli lubisz wspominać dobre czasy a do tego jesteś marzycielką. Zbierasz pamiątki, kwiaty od najbliższych. Święta zawsze spędzane w domu  w rodzinnym gronie. Jeżeli lubisz filmy romantyczne takie jak”Titanic”. Do takich osobowości romantycznej osoby najlepiej pasują intensywne perfumy kwiatowe. Najlepiej jest wybierać zapachy z róż, kwiatów irysów, lilii wodnej, piwonii, gardenii.

Jeśli lubisz zaś zawsze być w centrum uwagi. Lubisz podrywać mężczyzn a dodatkowo z nimi flirtuje. Na wyjścia ubierasz szpilki, dekolt duży, a dodatkowo jesteś duszą znajomości.Do taki zmysłowych kusicielek pasuje najlepiej piżmo, ambra, kadzidełka wanilii. Jeżeli jesteś młodą osobą wybieraj słodkie zapachy jabłek, malin. To wszystko zależy tak naprawdę od twojego zaangażowania kuszenia innych.

wybieranieperfumJeśli jesteś osobą elegancką, jesteś niezależna a do tego podejmujesz szybko decyzje. Twoje ubrania to elegancja i od czasu do czasu szpilki lub torebka. Do takiej wielbicielki klasycznej elegancji pasuje jaśmin z nutą drzewa lub skórzaną. Można stworzyć bardzo ładne kompozycje.

Jeśli jesteś osobą która lubi aktywny tryb życia i aby wszystko się toczyło koło ciebie. Jesteś osobą otwartą, lubisz każdą porę roku, nie przeszkadza Ci śnieg czy deszcz. Perfumy najlepsze dla takich osób to orzeźwiające o zapachu owoców, melon, arbuz czy cytrusy.

Wiele naszych znanych aktorek cieszy się sławą i pożądaniem przez innych dzięki zapachowi. Każda Kobieta ma swój zapach swoją osobowość i na pewno jesteśmy poznawani poprzez zapach przez innych. Znamy także sławne osoby, które tworzą zapachy i są jego ambasadorkami różnych marek.

Pamiętajmy także, że perfumy na samym początku pachną troszkę inaczej niż po paru minutach.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments