Każda z nas ma inne piersi, jedna ma małe druga zaś większe. Ale bez znaczenia ma na pewno to, że mogą być one kształtne i lekko uniesione. imagesMy kobiety na pielęgnacje piersi, powinniśmy poświęcić trochę czasu, gdyż skóra ich jest tak naprawdę cienka. Najlepiej do ich pielęgnacji jest sięgnąć po preparaty specjalne, ponieważ zawierają one substancje nawilżające, napinające czy ujędrniające. Serum pamiętajmy, że jest zawsze mocniejsze i warto najpierw nanosić serum a potem krem. Dobre dla piersi jest masaż zimną i ciepłą wodą na przemian najlepiej zmieniać temperaturę co 15 sekund. Dodatkowo warto zakreślać ósemki wokół piersi. Taki masaż można także wykonywać rękawiczką do masażu lub gąbką wraz z żelem do kąpieli. Całe takie zabiegi zajmą Ci na pewno nie więcej niż 3 minuty. Możesz także w czasie lata gdy Ci gorąco, masować piersi kostkami lodu. Dzięki takiemu masażu skóra się lepiej napręża i jest lepiej dotleniona. Można wykonać także kompresy ziołowe z wywaru rozmarynu i skrzypu polnego. Taki wywar po wystygnięciu wystarczy nałożyć na ręcznik a następnie przy biuście przytrzymaniu na pół godziny. Taki zabieg najlepiej wykonać raz w tygodniu.

s498_rytual_na_biustMożna także na co dzień wykonywać różne ćwiczenia ujędrniające piersi są to zabiegi nie drogie a skuteczne.  Teraz nawet zabiegi nie drogie u kosmetyczki masażowe mogą pomóc. Wystarczy, że kosmetyczka masaż izotermiczny, które modeluje ciało, ujędrnia ciało, wtedy pobudza to włókna kolagenowe i wzmacnia tkankę tłuszczową. Po tym nakłada peeling na skórę i taki specjalny koncentrat ujędrniający. Dodatkowo maska z alg pod folią w odpoczynku.  Taki zabieg kosztuje około 350zł ale trwa 90 minut i pomaga. Zabieg taki fachowo nazywa się uniesienie biustu w górę.

Drugim takim zabiegiem u kosmetyczki to kształtowanie kształtów piersi, zabieg trwa około 2 godziny a kosztuje około 180zł. Czyli jest tańszy. Zabieg ten łączy się z: peelingiem, serum, masek z alg i masażeru specjalnego. Taki zabieg jest bazowany na szklanej bańce, która tak jak by zasysała. Efekt jest fajny jędrne i uniesione piersi.

Warto także w swoich codziennych posiłkach zawrzeć produkty świeże takie jak owoce, warzywa, kasze, ciemny ryz czy makaron. Dużo witamin A, E i C a dodatkowo nienasycone kwasy tłuszczowe.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments