Technika Lari Yugai to sposób na modelowanie i odmładzanie za pomocą akupresury. Polega na uciskaniu odpowiednich punktów na twarzy.

Metodę tę opracowała Lari Yugai, wykorzystując tradycyjne techniki medycyny dalekowschodniej i akupresury. Nasza twarz tak naprawdę jest zbudowana, aż z 50 różnych mięśni, które można modelować jak każde inne. Ona to wykonuje manualnie. Po prostu jej dłonie modelują twarz w różne sposoby w zależności od potrzeb własnych. Wystarczy, że specjalistka przyjrzy się twarzy i wiem co jest nie tak i nad czym trzeba popracować.

Jeden zabieg trwa około 70 minut i już po nim można zauważyć efekty. Najpierw zaleca się dwa zabiegi w tygodniu, a następnie raz na miesiąc i półtora. 

Jak taki zabieg może wyglądać w domu?

Lari Yugai zdradza jak można taki zabieg upiększający naszą twarz wykonać w domu.

  • Otwórz oczy szerzej – Wystarczy pochylić głowę w dół i kciukiem i placem wskazującym uciskaj miejsce tuż nad wewnętrznymi kącikami oczu, lekko unosząc je w górę. Powtarzaj to najlepiej około 5 razy.
  • Ujędrnij policzki – Uciskaj miejsca pod policzkami, dokładnie w miejscu gdzie przecinają się dwie linie od środka oka do policzka i czubka nosa do policzka. Powtarzaj to około 10 razy.
  • Wygładzanie zmarszczek na czole- Wszystkimi palcami obu rąk, uciskaj małe fałdy skóry. Dokładnie od środka czoła na boki. I od dołu do góry. Powtarzaj najlepiej to około 6 razy. Potem wklep krem.

Nie raz takie metody naturalne są bardziej skuteczne i mniej ryzykowne niż skalpel.