Zwykły lakier na paznokciach nie wygląda tak efektownie jak coś wymyślnego. Warto pomyśleć o czymś takim w karnawale, dla lepszego efektu. Zawsze przyda Ci się lakier nawierzchniowy top coat.

Wygląd paznokci jest tak samo ważny jak makijaż. Warto mieć w domu kilka fajnych gadżetów do pomalowania paznokci.

Najlepiej malowanie paznokci zacząć od podstaw:

– opiłuj paznokcie

– namocz i usuń skórki

– nałóż lakier podkładowy na paznokcie

– nałóż lakier z wybranym kolorem

– na sam koniec wykonaj jakiś efekt jak poniżej!

Efekty jakie można wykonać:

– Cieniowanie: Kup magiczny lakier Ombre top coat. Nakładanie warstw na każdy paznokieć. O jeden ton na każdym paznokciu. W taki sposób można zmienić kolor wszystkich paznokci. Najlepiej wyglądają jasne kolory.

– Jak żel: preparat taki jakL Gel like top coat idealnie wygląda na powierzchni paznokcia nadaje ochronę, wygładza i nadaje połysk. Chroni także przed zdzieraniem i odpryskiwaniem.

– Z efektem Fluo: Dodaje lakier nawierzchniowy Fluo  odcień żółtawego na lakierze. Nabłyszcza idealnie kolor. A w świetle UV lakier zacznie tajemniczo świecić.

– W wzorki: Lakier z drobinkami taki jak Animal Print Efefect top coat układa ciekawe wzorki na paznokciach. Mogą to być kropeczki, gwiazdki czy kwiatki.

– Z Brokatem: Lakier z brokatem ( do wyboru różne marki) nadaje paznokciom olśnienia. Można nim ozdobić końcówki, całe paznokcie i jak tylko chcemy.