Randka to magiczny czas, kiedy Twoje ludzi zaczyna się poznawać i spędzać ze sobą czas. Wbrew pozorom randki nie są przeznaczone tylko dla początkujących zakochanych, jest to także doskonała praktyka dla wieloletnich związków, która na pewno pomoże umocnić im wzajemne więzi. Na randkę możemy iść w wiele miejsc: do kina, do teatru, do restauracji, na spacer czy choćby na piknik. W zasadzie na randkę można iść wszędzie i kiedy się tylko chce – ważne jest jednak, aby obydwie osoby przygotowały się dobrze do tego spotkania i poświęciły sobie trochę więcej czasu i uwagi niż robią to na co dzień. Dlatego randki to czas, kiedy chcemy wyglądać ładnie i atrakcyjnie, aby spodobać się drugiej osobie i abyśmy później mogli miło wspominać swoje randki oraz oglądać siebie na zdjęciach z tego okresu. W związku z tym istotne jest to w jaki sposób się ubierzemy, pomalujemy czy uczeszemy. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego jak należy ubrać się na randkę! Zapraszam do lektury!

Pierwsza randka – najlepiej zorganizować ją w restauracji!

Tutaj oczywiście bardzo wiele zależy od tego do jakiej restauracji zostałyśmy zaproszone. Jeśli jest to zwykła pizzeria to dobrym pomysłem będzie ubranie jakiejś ładnej koszuli i dopasowanych jeansów. Postarajmy się skomponować komplet, w którym będziemy czuć się swobodnie, ale który podkreśli jakimś akcentem wyjątkowość tego spotkania. Dlatego dobrym rozwiązaniem będzie także ubranie rozkloszowanej spódniczki, rajstop i sweterka. Postarajmy się dobrać coś wyjściowego, ale nie bardzo eleganckiego. Elegancki strój – wszelkie sukienki, żakiety czy wyjściowe koszule zachowajmy na sytuację, gdy zostaniemy zaproszone do jakiejś bardzo wystawnej restauracji, gdzie po prostu nie wypada się pokazać w jeansach czy spódniczce. Koniecznie pamiętajmy wtedy także o butach na obcasie, która dodadzą nam elegancji i dopasowanych dodatkach.

Co ubrać na randkę do kina?

Kino ma ten plus i zarazem minus – że w środku jest ciemno. Ale pamiętajmy, że czeka nas droga do kina i powrót z niego, a wtedy na pewno przydarzy się idealna okazja na pierwszy pocałunek. Dlatego tutaj również warto postawić na wszelkiego rodzaju spódniczki, koszule, sweterki, może jakieś leginsy, albo tuniki. Postarajmy się dobrać wszystko tak, aby pasowało do naszego kolorytu. Warto ożywić się jakimiś mocnymi kolorami typu czerwień, róż lub niebieski czy zielony. Jeśli nie czujemy się jednak zbyt pewnie w wyrazistych kolorach to miejmy w awarii swoją „małą czarną” – która niemal zawsze doskonale się sprawdza.