Często nie doceniamy tego kosmetyka ze względu na to, że nie wiemy o nim nic. A kilka kropel serum daje nam wiele energii i młodości. 25458Serum działa silnie, ponieważ jest to substancja skoncentrowana na składnikach aktywnych. Kobiety w każdym wieku powinny używać takiego serum. Kobietą w wieku trzydziestu lat pomoże usunąć skutki stresu, które często widać najszybciej na skórze a po czterdziestce na pewno pomoże z walką z zmarszczkami.

Niektóre te kremy nakłada się na noc a inne także w dzień. Serum jest bardzo wydajne, więc nigdy nie sugerujmy się ceną, ponieważ często wystarcza nawet na 3 miesiące takie 30ml. Błyskawicznie wchłania się. Po wklepaniu takie serum należy nałożyć krem dopasowany do potrzeb dodatkowo. To ważne ponieważ takie serum ma postać przeważnie żelu lub lekkiej emulsji., dlatego skóra potrzebuje dodatkowej ochrony natłuszczającej.  A przez lato najważniejsze, ponieważ takie serum nie zawiera filtrów i nie chroni przed słońcem. Najlepiej kremu używać tej samej serii co serum, ponieważ wtedy ma najlepsze działanie a do tego nie wynikną żadne nie pożądane skutki.

Koreanka_BeautikonDla młodej cery jest dobre serum z kwasem hialuronowym i z witaminami, ponieważ razem łączą wodę w skórze i chronią ją prze rodnikami. Do cery tłustej sprawdzi się na pewno serum matujące, które pomaga nam  w regeneracji wydzielania łoju. Zaś dojrzałe kobiety powinny używać serum z peptydami, retinolem, i ujędrniającymi składnikami roślinnymi. Serum takie nie trzeba używać ciągle można co drugi dzień lub po kuracji 3 miesięcznej zrobić przerwę i znów od nowa kuracja. ale wystarczy taka kuracja przez 4-6 tygodni i przerwa i znów za jakiś czas. Często osoby sięgają po serum dopiero gdy jest to już wskazane, ale warto pomyśleć o tym wcześniej i wyglądać zawsze promiennie i pięknie.

Kurację taką z serum można wykonywać codziennie w domu z dodatkiem rollera lub wałeczka z rączką z cienkimi igiełkami. Fajnie taka kuracja regeneruje naszą skórę. Do domowych zabiegów roller taki najlepszy jest z igiełkami nie większymi niż 0,3mm. Można go kupić przez internet najszybciej. Po takim rolowaniu należy nałożyć serum a za jakiś czas dopiero krem ( około 1 godziny).  zabieg taki najlepiej robić wieczorem i 2-3 razy w tygodniu.

Krótka lekcja nakładania:

1. Myjemy twarz wodą lub żelem a następnie oczyszczamy dodatkowo tonikiem. Jeżeli mamy wrażliwą cerą należy użyć płynu miceralnego.

2. Wklepujemy serum palcami. Najlepiej od razu po oczyszczeniu skóry, ponieważ wtedy lepiej skóra wchłania aktywne składniki. najlepiej nakładać serum z dołu do góry, wtedy mamy dodatkowy lifting.

3. Na sam koniec nałóż krem najlepiej tego samego producenta.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments