Coraz większa ilość Polaków decyzje się na skorzystanie z usług profesjonalnej stylistyki, nazwanej również personal shopperem – to osoba, która m.in. udaje się z nami na zakupy, by nam doradzać. Dzięki takiej pomocy nawet osoby, które nie znają się na modzie i mają problem ze zmianą tego, co noszą, mają szansę wyglądać świetnie i nosić modne ubrania, dopasowane do ich figury.

Właśnie taką usługę, i to zupełnie za darmo, oferuje nam podwarszawskie centrum handlowe, Galeria Łomianki. To właśnie tutaj w trakcie kilku dni każdego miesiąca czeka na nas Małgorzata Marszałek, profesjonalna stylistka i specjalistka od wizerunku. Spotka się ona każdego dnia przynajmniej z kilkoma klientami Galerii Łomianki, którzy wcześniej zapiszą się na to darmowe spotkanie – dokonać tego można w wygodny i prosty sposób pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/.

Czemu warto zdecydować się na zakupy ze stylistką/personal shopperem?

Takie spotkanie to idealna opcja dla osób, które chcą wyglądać lepiej. Powodów ku temu jest wiele, Chcemy podążać za modą, czuć się atrakcyjniej, nie odstawać od grupy znajomych, prezentować się bardziej profesjonalnie w pracy czy w końcu nauczyć się dobierać odpowiednie ubrania i ich rozmiar do naszej sylwetki. Część osób chce nauczyć się tuszować niektóre z wad swojego wyglądu, inne szukają osoby, która pomoże im eksponować jego zalety, jak np. długie nogi. Taką pomoc oferuje właśnie personal shopper. Dokonuje on również analizy naszej figury, aby odpowiednio dobierać do niej odzież. Dodatkowo nawet jedno spotkanie z personal shopperem może sprawić, że już następne zakupy, na które udamy się samotnie, będą dla nas nie tylko znacznie prostsze, ale i przyjemniejsze.