Nie każdy zna się na modzie. Nie każdy musi być na bieżąco z najnowszymi trendami czy wiedzieć, jak łączyć ze sobą poszczególne elementy naszego ubioru. Nie znaczy to jednak, że nie powinniśmy wyglądać dobrze i atrakcyjnie – w końcu na to zasługuje każdy z nas!

Jeżeli nie masz czasu, by zdobywać modową wiedzę – wcale nie musisz tego robić. Wystarczy, że… chcesz coś zmienić. W reszcie możemy uzyskać pomoc i co dla wielu na pewno będzie zaskoczeniem, pomoc ta może być zupełnie darmowa. Oferta ta skierowana jest głównie do mieszkańców Warszawy i jej okolic, bowiem w podwarszawskich Łomiankach i tamtejszej Galerii Łomianki możemy zdecydować się na zupełnie darmowe spotkanie oraz konsultacje ze stylistką.

Konsultacje tego typu zazwyczaj trwają około 2 godzin, chociaż w momencie pisania niniejszego materiału, ze względu na kornawirusa, są one ograniczone do godziny, jednak przed nimi – by całość przebiegła naprawdę sprawnie – przeprowadzana jest dodatkowa rozmowa telefoniczna, by zainteresowana osoba mogła określić, czego oczekuje od takiego spotkania.

Całe spotkanie odbywa się z Gosią Marszałek, stylistą zatrudnioną przez Galerię Łomianki. Na same konsultacje może w wygodny sposób zapisać się pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/.

Czemu warto zdecydować się na darmowe konsultacje ze stylistką w Galerii Łomianki?

Każdy z nas może wyglądać naprawdę dobrze. Część wad naszego wyglądu można przykryć, cześć zalet dodatkowo uwypuklić i wyeksponować. Z tego powodu warto wiedzieć, jak to zrobić. Kluczem do dobrego wyglądu jest m.in. dobrze dobrany ubiór oraz dodatki do niego. Z tego powodu naprawdę warto zainteresować się tym, co do nas pasuje. Takie spotkanie sprawi, że nie tylko w nasze ręce trafią ubrania, w których będziemy wyglądać naprawdę dobrze, ale dodatkowo, na kolejnych samodzielnych zakupach, podejmowanie decyzji i wybór odpowiednie odzieży będzie na pewno znacznie prostsze!