Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług personal shoppera. To osoba, która razem z nami ruszy na zakupy, by pomóc nam w wyborze tych ubrań, w których wyglądamy naprawdę znakomicie. Czy jednak w Warszawie lub w jej okolicach możemy skorzystać z takich usług… zupełnie za darmo? Zdecydowanie tak!

Właśnie taką możliwość oferuje nam podwarszawskie centrum handlowe, jakim jest Galeria Łomianki. To właśnie tutaj, zupełnie za darmo, możemy spotkać się ze stylistką, personal shopperem i specjalistą od wizerunku w jednym – to Małgorzata Marszałek, która właśnie w Galerii Łomianki spotyka się z klientami tego podwarszawskiego centrum handlowego.

Jak zapisać się na spotkanie? Nic prostszego, szybki i prosty formularz zapisu czaka na nas tutaj – https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/.

Każdego miesiąca dostępne jest przynajmniej kilka dni, w których trakcie dostępnych jest codziennie przynajmniej kilka dogodnych terminów dla osób zainteresowanych spotkaniem. Pamiętajmy, że jeżeli nam one nie pasują, nie zapisujmy się – spotkania ze stylistą to nie jest akcja sezonowa czy czasowa, a stały element oferty Galerii Łomianki. Dlatego warto poczekać na pojawienie się kolejnych terminów – dzięki temu na pewno w końcu znajdziemy taki, który nam odpowiada.

Jak wygląda spotkanie z personal shopperem?

Małgorzata Marszałek nie tylko ocenia naszą sylwetkę czy doradzi nam, w czym będziemy wyglądać dobrze. To, na co czeka większość osób, to wspólne zakupy – to właśnie tutaj nie tylko dowiemy się, w czym możemy wyglądać dobrze, ale również nauczymy się lepiej radzić sobie z zakupami samodzielnie. Gdy następnym razem udamy się do Galerii sami, lepiej będziemy umieć nie tylko dobrać czy to krój, styl czy kolor ubrań, ale również ich rozmiar. Dzięki temu wydając na ubrania tyle samo, co wcześniej (a czasem nawet mniej!) będziemy mogli prezentować się naprawdę bardzo atrakcyjnie.

Po więcej informacji na temat spotkania z personal shopperem w Galerii Łomianki zapraszamy na ich stronę internetową.