Aplikacja różu nie jest łatwa, należy bardzo starannie to wykonać i wymaga wprawy a także dobrej znajomości kształtu twarzy, aby go odpowiednio dobrać. Wiele kobiet rezygnuje z tego typu makijażu a szkoda, ponieważ wszystkiego da się nauczyć. 

Aby dobrze aplikować róż na policzka powinniśmy: róż na policzkach do kształtu

* aplikować go po kości policzkowej łukiem, ponieważ tak nam idą kości policzkowe

* aplikować go okrężnymi ruchami

* po aplikacji dobrze rozetrzeć granice nałożonego różu

* aplikacja powinna być w małej ilości lepiej nanieś dwa razy niż raz za dużo

Róż w postaci płynu lub kremu nakładaj i rozcieraj gąbką lub palcami, a w kamieniu najlepiej nabierać bezpośrednio z opakowania pędzlem i rozcierając nim. Nakładać róż można na dwa sposoby w zależności czy chcesz podkreślić cerę czy zmiękczyć kości. Gdy chcemy ożywić tylko twarz należy delikatnie musnąć twarz różem, wtedy daje efekt  ładnego rumieńca i odmładza twarz.

Aby zmiękczyć wystające kości policzkowe należy nałożyć róż najlepiej matowy lub dosyć ciemny ale tylko na kości policzkowe. Bardzo łatwo określić miejsce naniesienia ponieważ wystarczy, że się uśmiechniesz i twoje policzki same ukażą miejsce. Takie przyciemnienie ich sprawi, że będą mniej widoczne. Krawędzie powinniśmy dobrze rozetrzeć. aplikacja

Aby podkreślić policzki i wyszczuplić trochę twarz należy róż nałożyć niżej niż kości policzkowe. Aby umieścić róż w odpowiednim miejscu, wyciągnij najlepiej policzki i aplikuj róż w miejscu zapadnięcia. Na kościach policzkowych nanieś najlepiej jasny odcień. Pędzlem drugim czystym rozetrzyj granice kolorów, aby twarz stała się szczuplejsza.

Efekt bardzo fajny też wychodzi za pomocą brązera, który nadaje skórze lekko opalonej twarzy podobnie jak róż, rumieńców. Taki brązer można razem z różem aplikować tylko w odpowiedniej kolejności i w nie dużych ilościach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments