Czy marzyłaś o pięknych, wyrazistych rzęsach? Pewnie tak! Jak każda z nas. Jest na to sposób bez wydawania dużej ilości pieniążków w salonach kosmetycznych. Jakie? Czytaj dalej. 

Sposoby przedstawione niżej nadają rzęsą gęstość, długość aby były piękniejsze. Niektóre z nich są tanie, da się je wykonać samodzielnie w domu, a niektóre tylko w gabinecie kosmetycznym.

1. Odżywki i kuracje na rzęsy:

Preparaty takie najczęściej zawierając keratynę, ekstrakty roślinne, witaminy A i E, woski. Po używaniu ich codziennie przez długi czas stan ich poprawia się z miesiąca na miesiąc. Można je również wzmocnić i odżywić. Preparaty nowszej generacji dodatkowo stymulują ich wzrost.

2. Bazy i maskary:

Najczęściej wybierający sposób przez Kobiety. Wystarczy nałożyć z dwie warstwy tuszu i bazy a efekt jest nagle bardziej wyrazisty i piękniejszy. Fajne teraz są kosmetyki z transparentnymi włókienkami, które jeszcze lepiej działają.

eye-413734_6403. Sztuczne włoski:

Tanie, do samodzielnego nakładania lub z pomocą znajomej. Wybór ich jest spory, zależny od pożądanego efektu. Można przykleić całe lub tylko kępki na końcach.

4. Zabiegi w salonie:

Volume Lashes 8D: Włoski są cienkie i lekkie a dodają idealnie objętości. Nie wymagają używania tuszu i są wykonane z poliestrowo-jedwabnych włókien. Cena zabiegu około 350zł i potem uzupełnienie co 4 tygodnie 250zł.

NouveauLashes metodą 1;1: Włoski poliestrowo-jedwabne dokleja się, aby je przedłużyć, zagęścić lub wystylizować. Nie trzeba ich malować i nie odkształcają się. Mało co wyczuwalne. Cena zabiegu około 250zł i potem uzupełnienie co 4 tygodnie 200zł.

5. Zalotka:

Stara ale sprawdzona metoda za pomocą użycia zalotki. Używa się jej przed nałożeniem maskary. Dobrze jest zalotkę przed jej użyciem rozgrzać np. suszarką.

6. LVL Lashes wykonywana w salonie:

Metoda ta polega na podniesieniu i podkręceniu włosków, aby wyglądały na dłuższe i efektowniejsze. Podczas zabiegu na rzęsy jest nakładany specjalny preparat, który zmienia włókna. Rezultat utrzymuje się około 8 tygodni.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments