Każda Kobieta chciałaby mieć piękne rzęsy i brwi, a przede wszystkim długie rzęsy. Mity mówią, że stan tych części zależne jest od staniu nerek.rzesy_bannerBrwi i rzęsy gęste , połyskliwe, niezbyt twarde, i ciemnej barwy  są  w dobrej kondycji. Jeżeli są jednak gęste, połyskujące, czarne a przy tym krzaczaste, to znaczy że w diecie występuje dużo białka i soli. Zaś osoby mające jasne brwi i rzęsy znaczy, że jemy za dużo ryb i dużo produktów chemicznych. Jeżeli są brwi i rzęsy jasne, rzadkie, łamliwe i bez połysku świadczą, że jemy za dużo słodyczy oraz produktów oczyszczających.

Wzmocnienie brwi i rzęsy polega przede wszystkim na spożywaniu odpowiednich pokarmów. Ponadto na bri stosuje się okłady. Aby uzyskać pożądany, trwały efekt, należy przestrzegać poniższych rzeczy a na pewno efekt będzie.

Dieta: Codziennie powinno się jeść pieczywo razowe oraz graham, płatki pszenne i żytnie, kiełki zbóż, oraz kasze. Należy spożywać mało cukru i jeść dużo potraw gotowanych a nie smażonych. Unikać zimnych, gazowanych napojów, tłustych a także lodów i słodyczy. A jeść seler, pietruszkę , sezam, słoneczniki, kasztany i orzechy, ryby, chuda baranina, koper.

Zamiast kawy naturalnej można użyć zbożowej. Ponadto 2-3 razy w tygodniu pić herbatkę z pokrzyw.

imagesOkład na brwi:

Łyżkę oliwy wymieszać z kilkoma kroplami soku z cytryny. Nałożyć na brwi. Zmyć po 15 minutach. Stosować 2 razy w tygodniu.

Lub:

Odrobinę żółtka zmieszać z kilkoma kroplami piwa jasnego i 2 kroplami olejkami z szałwi królewskiej. Położyć na brwi. Zmyć po 10 minutach.

Nie powinno się brwi ani rzęs barwić środkami syntetycznymi, ponieważ spowodują one uszkodzenia mieszków włosowatych i stracą naturalny połysk. Farbować można jedynie środkami naturalnymi np. Henną, która nie tylko barwi ale również odżywia włosy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments