Fryzura powinna pasować do każdej osoby z osobna, jednym słowem powinna być indywidualna. Ogólne zasady dotyczące fryzury są takie same jak przy doborze dodatków czy ubrań. Na przykład osoba bardziej zbudowana z płaską fryzurą, która przylega do głowy będzie wyglądać bardzo groteskowo i nie stylowo w dzisiejszym świecie. 590_lNiskie dziewczyny powinny unikać długich włosów, które skracają sylwetkę. Zaś dziewczyny o dużej budowie ciała, mające długie włosy powinny dbać o to, by nie były one proste i cienkie, i dodawać im objętości, lokując je lub układając fale. Jeżeli dobierzemy odpowiednio fryzurę może modelować kształt twarzy, optycznie wydłużyć szyję, zasłonić odstające uszy czy ukryć wysokie czoło.

Kobiety o okrągłej twarzy zazwyczaj dobrze wyglądają we fryzurach asymetrycznych. Bardzo ważnym elementem wtedy jest przedziałek. Jeżeli go zrobimy na środku, wtedy poszerzymy buzię. Pasuje taka fryzura do symetrycznych twarzy o łagodnych rysach. Zaś uczesany na bok, wyszczupla osoby i jest super rozwiązaniem na nieregularną głowę.

c3_jak_rozpoznac_ksztalt_twarzyPodczas codziennych pielęgnacji traci sporą ilość włosów ale to normalne zjawisko, zależy od naszego trybu życia, odżywiania i stresu. Może nam wypaść nawet sto włosów dziennie. obcinanie włosów poprawia nam tylko wygląd końcówek włosów, a dbanie o nie o wzrost długości ich. Często kobiety twierdzą, że włosy ciemnieją po farbowaniu, a tak naprawdę nie jest to prawda włosy ciemnieją z wiekiem. Nasze włosy bardzo długo żyją nawet do sześciu lat a na miesiąc mogą nam urosnąć nawet do 1,5 cm.

Często my kobiety mamy problem z układaniem włosów w domu,aby były takie jak po wyjściu od fryzjera. Warto zapytać fryzjera jak je układać i jakich preparatów do tego użyć, aby one wyglądały tak samo. W zależności jakiej wielkości mamy włosy zależy ile różnych fryzur możemy z nich ułożyć. Układając włosy w domu należy uważać na ilość naniesionych preparatów, ponieważ zbyt duża ilość może zepsuć cały wygląd.

Każda kobieta powinna mieć dobierany kolor włosów i fryzurę indywidualnie. A także zwrócić uwagę w jakim stanie są te włosy i jak się układają, abyśmy były zadowolone.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments