Każdy z nas czasem próbuje wiele fajnych metod na włosy, ale nie każda z nas o tym zdradza. A jednak warto się dzielić takimi informacjami i próbować, aż się uda. Czasem takie metody wychodzą taniej i są one praktyczniejsze. 

Oto 4 fajne metody przetestowane na moich włosach, aby wyglądały fajnie w bardzo prosty sposób:

  • Metoda na trwałe loki przy grubych włosach: jak wiemy, grube włosy to ciężkie do upięcia, a więc loki najlepiej sprawdzają się. Wystarczy zrobić fale lokówką i przypiąć każdy klipsem przy skórze. Przed wyjściem wystarczy je popryskać lakierem i gotowe. Są one trwalsze, efektowniejsze i lśniące przez długi czas.
  • Olejek zamiast pianki: jak wiemy, olejki są tańsze niż inne produkty do stylizacji. Olejki zapobiegają puszeniu się i podkreślają super skręt. Wystarczy nabrać trochę na ręce i wgnieść w kosmyki włosów ale unikając czubka głowy, aby nie wyglądały całkiem ulizane i tłuste.
  • Przedziałek inny niż zwykle zwiększa objętość: włosy cienkie, czasem dają popalić, bo są mało efektowne. Warto w tym celu zmieniać od czasu do czasu przedziałek z jednej strony na drugą. Włosy zmieniając ułożenie co jakiś czas lekko unoszą się u nasady i stają się puszyste.
  • Loki za pomocą prostownicy: nie każdy w domu ma lokówkę, a ma większość z nas prostownicę. Wystarczy skręcić w okrąg kilka razy mały kosmyk włosów, następnie włożyć do foli aluminiowej i przycisnąć gorącą prostownicą i zostawić na chwilę aby samo czynnie w foli ostygły i zdjąć folię. Efekt pięknych loków gotowy.

Jak macie swoje jakieś fajne sprawdzone triki to podawajcie w komentarzach na pewno każda spróbuje czegoś nowego. Ja lubię eksperymentować od czasu do czasu i wychodzi to taniej i czasem lepiej niż profesjonalistom.