Gładka skóra latem jest ważnym elementem. To właśnie w okresie lata odkrywamy więcej ciała. W tym czasie chcemy usunąć zbędne owłosienie, jednocześnie unikając podrażnień. Taki efekt można uzyskać przyjemne i bez bólu, stosując zabiegi depilacji laserowej IPL. 

Depilację laserową można wykonać we własnym domu, efekt można widzieć już po pierwszych zabiegach. Technologia bezbolesna i innowacyjna. Depilator emituje wiązkę rozproszonych promieni świetlnych, które przenikają w głąb skóry i usuwają zbędne owłosienie na ciele.

Zabiegi takie najlepiej wykonać kilka tygodni przed planowanym długim urlopem, ponieważ skóra po zabiegu może być przez kilka dni troszkę zaczerwieniona. W okresie lata nie jest wskazana, ponieważ podczas jednym a drugim zabiegiem depilacji powinniśmy unikać słońca.

Jak wykonać pierwszy zabieg?

1.Przed wykonaniem pierwszego zabiegu pamiętaj o wczesniejszym ogoleniu maszynką partii ciała. Jest to konieczne do 4 seansów, potem skóra już będzie sama na tyle gładka bez golenia. Nie powinniśmy wybranej części partii ciała golić depilatorem lub woskiem.

2.Każdy depilator ma wiele poziomów błysków. Wybór jest zależny od naszej karnacji i rodzaju owłosienia. Jak sama nie potrafisz dobrać odpowiedniego błysku poradź się specjalisty. Możesz też porównać odcień wybranego obszaru skóry z tabelą fototypów, znajdującą się na opakowaniu w dołączonej lampy.

3.Przyłóż depilator do ciała pod kątem 90 stopni. Naciśnij przycisk uruchamiający urządzenie i przesuwaj nim po skórze. Musisz pamiętać, aby depilator przylegał idealnie do towjego ciała, ponieważ tylko wtedy zostanie dobrze wyemitowany blask. Nie depiluj jednego miejsca dwukrotnie, ponieważ możesz poparzyć ciało. Czas wynosi różnie od miejsc depilowanych. Pachy około 1 minuta, bikini około 2 minuty, a nogi około 10 minut.

Depilacja taka w domu jest komfortowa, ale nie zawsze bezpieczna. Najlepiej najpierw się przeszkolić, a potem kupić sprzęt.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments