Zakupy z profesjonalną stylistką, zwaną również personal shopperem, to coraz popularniejsza opcja w największych polskich miastach. Nie inaczej jest w Warszawie i jego okolicach, w tym w Łomiankach, jednak często usługi takie kosztują naprawdę sporo. Czy instancje szansa na zdecydowanie się na pomoc personal shoppera za darmo?

Tak, a opcję taką gwarantuje nam obecnie centrum handlowe w podwarszawskich Łomiankach. To właśnie tutaj zatrudniona jest specjalista od wizerunku, stylistka Małgorzata Marszałek. Spotyka się ona z klientami, którzy odwiedzają Galerię Łomianki, przynajmniej kilka razy w miesiącu. Sama usługa stylistki jest zupełnie darmowa, dzięki czemu jest to naprawdę atrakcyjna opcja dla osób, które chcą wyglądać lepiej.

Dla kogo spotkanie ze stylistką/personal shopperem?

Spotkania tego typu dedykowane są zarówno dla Pań, jak i Panów. Jeżeli ktoś uważa, że wygląda nieodpowiednio, że na swoim wyglądem chce pracować, gdy zauważa, że w jego szafie nie ma nic modnego, gdy zastanawia się, czy odpowiedni wygląd nie przyniósłby sukcesów nie tylko na polu prywatnym, ale i nawet zawodowym (profesjonalne spotkania z klientami wymagają nienagannego wyglądu!) – w takim przypadku warto zdecydować się na spotkanie ze stylistką.

Podczas zakupów będzie nam ona głównie doradzała, dobierała ubrania, dodatki i ich rozmiary, oraz donosiła inne rozmiary, jeżeli będzie to konieczne. Jest to więc bardzo realne wsparcie podczas tych, jednych zakupów, jednak docelowo czas spędzony ze stylistką powinien być dla nas szkoleniem, jak samodzielnie dokonywać zakupów.

Warto zwracać uwagę na to, co proponuje stylistka, jak dobiera kolory czy rozmiary ubrań – dzięki temu, gdy po takim spotkaniu, dana osoba samodzielnie wybierze się na zakupy, będzie mogła lepiej dobierać od siebie ubrania i dodatki, dzięki czemu, niekoniecznie wydając więcej, będzie mogła ona wyglądać znacznie lepiej.

Więcej o darmowych spotkania ze stylistką w centrum handlowym w Łomiankach można dowiedzieć się na jego stronie internetowej.