Jedną z najważniejszych zasad męskiej higieny jest dbanie o swój własny zapach. Szukasz  dezodorantu, który da ci długotrwały efekt świeżości? Podpowiadamy, jaki  dezodorant wybrać!

Pot niestety związany jest z nieprzyjemnym zapachem. Dzieje się tak, ponieważ chociaż on sam w sobie jest zupełnie bezwonny, to bakterie, które znajdują się na skórze, rozkładają go i przekształcają w lipidy oraz kwasy tłuszczowe co skutkuje właśnie brzydką wonią. Nawet świetnie ubrany mężczyzna o wzorowej aparycji może stracić swój wizerunek przez nieprzyjemny zapach, który będzie unosił się wokół jego ciała. Dobry dezodorant jest podstawowym elementem wyposażenia każdej męskiej kosmetyczki. Na rynku kosmetycznym mamy bogaty wybór tego typu kosmetyków, np. antyperspiranty w kulce, czy dezodoranty w sprayu. My polecamy MEN 24h Dezodorant w sztyfcie szwajcarskiej marki Declaré oferującej najwyższej jakości preparaty. Ich specjalna linia kosmetyków MEN przeznaczona jest dla wrażliwej skóry mężczyzn. Łagodzi podrażnienia skóry, chroni i zapewnia optymalne nawilżenie i odżywienie.

Skuteczna ochrona przed potem

Przy wyborze dezodorantu dla wielu mężczyzn najważniejszy czynnik stanowi zapach dezodorantu. Jednak warto pamiętać o tym, że dezodorant przede wszystkim powinien redukować pocenie i nie pozostawiać białych śladów na ubraniu. Nie powinien również podrażniać naszej skóry. Dezodorant w sztyfcie MEN 24h marki Declaré daje długotrwały efekt świeżości utrzymujący się do 24 h. Nie zakłóca przy tym gospodarki wodnej organizmu, a dodatkowo łagodzi podrażnienia i nawilża. Nie pozostawia śladów i ma przyjemny zapach. Produkt może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry.

Jak stosować dezodorant?

Declaré MEN 24h Dezodorant w sztyfcie należy nanieść na czystą skórę po prysznicu lub kąpie01li. Pamiętajmy jednak, że antyperspiranty stosujemy na czystą, osuszoną skórę pach. Używanie ich na skórę mokrą może spowodować pieczenie (dzieje się tak dlatego, że chlorek glinu w kontakcie z wodą tworzy kwas solny). Unikajmy też kontaktu antyperspirantów z podrażnioną skórą.

Partner wpisu: http://perfumiko.pl