Wiele osób poszukuje obecnie usług personal shopperów – to stylistki lub styliści, którzy najczęściej pomagają w trakcie zakupów, nie tylko podpowiadając co wybrać, i jak zestawić ze sobą poszczególne elementy stylizacji, ale również donoszą odpowiedzenie rozmiary i usprawniają tym samym całe zakupy. Niestety, wspólne zakupy z personal shopperem to niekoniecznie tanie rozwiązanie.

Zakupy z personal shopperem to kosztowna inwestycja

Kiedy wybieramy się już na takie zakupy, niekoniecznie warto na nich oszczędzać, przez co warto odwiedzić podczas nich więcej sklepów, niż jedynie kilka najtańszych sieciówek – w końcu w innych czeka na nas wiele, często lepszych i ładniejszych, ubrań. Jednak do samego budżetu na zakupy należy doliczyć również koszt samej usługi, a ten potrafi być naprawdę spory i wynosić przynajmniej kilkaset złotych. Z tego powodu, chociaż wielu Polaków poszukuje wsparcia podczas zakupów, rezygnuje z usługi.

Darmowe spotkanie z personal shopperem w galerii handlowej

Istnieje jednak alternatywa – to spotkanie z personal shopperem, zatrudnionym w konkretnej galerii handlowej. Coraz więcej centrów handlowych zatrudnia stylistki i stylistów, by również w taki sposób przyciągnąć klientów do siebie. Oczywiście, w takim przypadku personal shopper najczęściej oferuje swoje usługi zupełnie za darmo – to znakomita opcja, by oszczędzić. Jednym z takich centrów handlowych jest podwarszawska Galeria Łomianki.

Dodatkowo, poza ograniczeniem kosztów wybór personal shoppera z galerii ma jeszcze kilka innych plusów – po pierwsze, na pewno doskonale zna on miejsce, w którym pracuje, co na pewno sprawi, że zakupy będą bardzo sprawne, a dodatkowo na pewno jest to osoba odpowiednio doświadczona, gdyż centrum handlowo na pewno nie pozwoliłoby sobie na zatrudnienie osoby bez odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia.