Rozwój to nieodzowny element każdej dziedziny naszego życia. Bez względu czym się zajmujemy, nauka pozwala na podnoszenie umiejętności, które budują wizerunek eksperta. Nie inaczej jest w branży beauty. Kosmetologia zmienia się tak dynamicznie, że nieustanne poszerzanie teorii i rozwijanie umiejętności praktycznych jest po prostu niezbędne.

Jednym z najpopularniejszych obszarów branży kosmetycznej jest stylizacja paznokci. Ilość salonów piękności posiadających w swoim portfolio zabiegi manicure poraża – praktycznie na każdym osiedlu można spotkać kilka takich miejsc. Jednak warto zastanowić się, czy oferowane przez nie usługi stoją zawsze na najwyższym poziomie? Niestety nie. Tracą na tym przede wszystkimi klientki, które pragną profesjonalnego zabiegu wartego swej ceny.

Jeśli jesteś kosmetyczką na pewno pragniesz poszerzać swą wiedzę i rozwijać umiejętności – to jasne. Właśnie z myślą o Tobie przygotowane specjalne kursy od Indigo Nails. Na co może liczyć kursantka? Zalet jest naprawdę wiele! Przede wszystkim na solidną dawkę wiedzy, wiedzy i… praktyki!

Szeroki pakiet kursów Indigo Nails obejmuje:

  • szkolenia techniczne (m.in. metody akrylowe i żelowe, manicure hybrydowy, obsługa frezarki);
  • kursy doszkalające z wybranej metody stylizacyjnej;
  • warsztaty „Nail Art” skupiające się na stylizacjach z wykorzystaniem akrylu, żelu, bądź farb akwarelowych i akrylowych.
  • warsztaty „Bad Icon” inspirowane modą na tzw. „niegrzeczne wzorki”
  • kursy z techniki zhostovo pozwalającej na tworzenie precyzyjnych motywów kwiatowych w stylu retro.

Warto również zaznaczyć, że szkolenia prowadzone są w niewielkich grupach – dzięki temu instruktorzy mogą poświecić każdej osobie wystarczająca ilość czasu. Każdy kurs kończony jest egzamin, który pozwala na uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu Indigo.

Jeśli zatem zastanawiasz się, czy warto? Odpowiadamy, że tak! Podnoszenie własnych umiejętności to inwestycja w siebie.