Lato zbliża się wielkimi krokami, więc jest to najlepszy czas na przyjrzeniu się swojemu ciału oraz swojej skórze i popracowaniu nad niedoskonałościami. Czasu coraz mniej, więc kiedy nie jesteśmy w stanie wdrożyć nowej diety lub zacząć intensywnego treningu, gdzie na efekty musielibyśmy czekać przynajmniej kilka miesięcy zawsze możemy sięgnąć do medycyny estetycznej. Obecnie salony kosmetyczne oferują coraz więcej przeróżnych zabiegów kosmetycznych, które mogą skutecznie pomóc nam pozbyć się niechcianych mankamentów i wbrew pozorom nie są one tak drogie, jak mogłoby się to wydawać. Jeśli rozważasz podanie się jakiemuś zabiegowi kosmetycznemu, ale nie wiesz jakiemu oraz nie wiesz, które rzeczywiście należą do skutecznych i efektownych to koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem, a wszelkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane!

Chcesz szybko pozbyć się zbędnego tłuszczyku! Zastosuj Lipotransfer!

Jaka sama nazwa wskazuje zabieg Lipotransfera polega na transferowanie, czyli przekładania lipo – czyli tłuszczów z jednego miejsca naszego ciała do innego. Polega to na tym, że pobiera się od nas tkankę tłuszczową z jednej partii ciała, zwykle jest to brzuch, jeśli tam występuje jej nadmiar. Potem pobrana tkanka tłuszczowa ulega obróbce technologicznej w specjalnej wirówce. W ten sposób otrzymujemy komórki tłuszczowe, które możemy wzbogacić na przykład komórkami macierzystymi – są one wtedy lepszej jakości. Na końcu uzyskany, dobry tłuszcz wstrzykujemy s w miejsce, które chcemy powiększyć, czyli na przykład biust. Czy nie brzmi to jak bajka? Owszem, jednak musimy być świadomi, że taki zabieg może nas kosztować od 5 500 złotych.

Dowiedz się na czym polega skuteczny, nowy zabieg HIFU!

Przede wszystkim należy wyjaśnić co oznacza skrót HIFU: High Intensity Focused Ultrasound. Jest to metoda liftingu ciała, który polega na tym , że dostarczane jest do głębokich warstw skóry skoncentrowanej wiązki ultradźwięków, czyli po prostu bezpiecznej fali akustycznej dla naszego organizmu. Następnie przesłana w ten sposób energia ogniskuje się pod skórą (jednak możemy być spokojni, ponieważ nie uszkadza jej zewnętrznych warstw) – tworząc punkty koagulacji termalnej. Właśnie te punkty mają za zadanie stymulowanie produkcji nowego oraz lepszego w kształcie kolagenu. Dużą zaletą tego rodzaju zabiegu jest to, że nie musimy być do niego znieczuleni oraz nie wymaga on od nas czasu rekonwalescencji. Natomiast pierwsze efekty zobaczymy na sobie od razu po zabiegu. Takie zabieg liftingu możemy dokonywać w rejonie ramion, brzucha, ud, szyi czy też twarzy. Aby móc cieszyć się z pełnych efektów tego zabiegu to jeśli będziemy dokonywać go w miarę regularnie to po około 90 dniach zobaczymy pełen rezultat, który na sto procent wywoła ogromny uśmiech na naszej twarzy!