Początek wiosny to dobry moment na zmiany fryzury. Można zdecydować się na nowe ułożenie włosów lub na ostre cięcie.W tym sezonie będzie królowały roztrzepane włosy i pocieniowane. 

Kilka fajny porad jak uczesać włosy:

elegancko w stylu retro : Włosy średniej długości, na końcach wywinięte na zewnątrz. Taki fryz pasuje na co dzień, w odwiedziny do rodziny czy na randkę.

Jak to zrobić: pasma włosów spryskaj termoaktywnym sprayem a następnie wygładź prostownicą. Końce wywijaj na zewnątrz. Układamy pasma z prawej strony lub lewej i spryskujemy lakierem.

ładny nieład: Włosy krótkie, cienkie lub półdługie. Dzięki tej fryzurze można optycznie powiększyć ilość włosów.

girls-602168_640Jak to zrobić: włosy zwiąż w kucyk u dołu głowy. Na przodzie zostaw kilka pasm włosów i je podtapiruj. Zaczesz włosy do tyłu tak, aby przykryły gumkę a potem podepnij wsuwkami. Zwisające pasma z kucyka podwiń i przypnij pod spód wsuwką. Całość lekko rozczesz grzebieniem i spryskaj lakierem.

spięcie z pomysłem: Idealne dla kobiet o smukłej twarzy. Najlepiej fryzurę ułożyć z prostych i długich włosów.

Jak to zrobić: włosy wyprostuj i wgnieć w nie pianki. Z przodu wydziel pasmo i puść luzem. Z reszty włosów zrób dwa kucyki, na środku i na dole głowy. Owiń je, aby powstały wężyki. Luźne pasmo z przodu lekko natapiruj i zaczesz na bok, aby powstał lok z dziurką w środku. Na sam koniec spryskaj lakierem.

– burza loków: Dobry fryz dla kobiet o długich włosach.

Jak to zrobić: najlepiej włosy spryskać lakierem i owinąć na termoloki lub lokówkę. Po około 10-15 minut odwijamy pasmo włosów i rozdzielamy palcami.

lekko roztrzepana: Włosy półdługie. Fryzura zajmuje kilka chwil.

Jak to zrobić: Na wilgotne włosy nanieś piankę. Pasma z tyłu głowy wymodeluj na szczotce. Z przodu włosy zaczesujemy na jedną stronę. Na sam koniec na końcówki nakładamy wosk i wywijamy na zewnątrz.

na fali: Osoby z okrągłą twarzą, powinny mieć długie włosy lekko wywinięte na końcach.

Jak to zrobić: Z jednej strony wydzielamy włosy tak aby powstał przedziałek z grzywką. Resztę włosów wygładzamy i każde pasmo na końcu podkręcamy prostownicą lub lokówką. Dzięki temu uzyskamy naturalne loki na końcach włosów.

Każda z nas znajdzie coś dla siebie na wiosnę. Nie są to trudne fryzury, a do tego nie trzeba długo ich wykonywać. Zajmują niektóre tylko małą chwilkę.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments