Istnieje mnóstwo odcieni lakierów do paznokci. Mogą one się różnić fakturą stylem. Każda z nas wybiera inne rodzaje ich i odcienie. Na naszym rynku możemy spotkać wiele ciekawych barw i rodzajów. 

girl-524141_640W drogeriach możemy spotkać lakiery:

– matowe

– błyszczące

– perłowe

– brokatowe

– metalizowane

– świecące

– zmieniające barwę

Matowe są to  lakiery bez połysku. Bardzo popularne są wśród kobiet pracujących. Zarówno ciemne jak i jasne odcienie są dyskretne i eleganckie pod każdym względem dla kobiet.

Błyszczące są to lakiery olśniewające na paznokciach. Niezwykle efektowne są zwłaszcza błyszczące lakiery w intensywnych lub ciemnych kolorach.

Perłowe są to lakiery używane przeważnie u osób starszych. Lakiery te są lekko połyskliwe i nie potrzebują warstwy nawierzchniowej połyskującej.

Brokatowe są to lakiery idealne na wieczory wyjątkowe. Warstwa brokatu położona na jakikolwiek lakier daje niesamowity efekt.

Metalizowane są to lakiery  miedziane, złote lub srebrne, pokrywają idealnie i kryją super paznokcie. Bardzo efektownie wyglądają na długich i krótkich paznokci.

Świecące są to lakiery świecące w ciemności. Niektóre potrafią nawet zmieniać kolor zależnie od temperatury twojego ciał, co daje wrażenia jak byś zmieniała odcień co wieczór na inny.

Zmieniające barwę są to lakiery podobne do świecących, lecz nie świecą w ciemności. One zmieniają się w zależności od temperatury łożyska paznokcia. Paznokcie mają wówczas kolor w dóch odcieniach, co wygląda bardzo efektownie.

Same lakiery dają nam dużą możliwość ozdoby paznokci a dodatkowo możemy je ozdobić drobiazgami, dodatkami, które można kupić w sklepie. Niezależnie czy masz swoje naturalne paznokcie czy sztuczne, możesz je dekorować biżuterią, kamyczkami, brokatem, rysunkami i szablonami, tworząc jednocześnie niepowtarzalne wzory. Nadaje paznokciom indywidualny charakter.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments