Dopiero co skończyły się wakacje i zmienialiśmy letnie odzienie na swetry oraz kurtki, a już za rogiem czeka na nas kolejny rok, kolejna dekada. Jeśli mowa o Nowym Roku, to nie można zapomnieć o świętowaniu i zabawie do białego rana. Jak to zrobić? Najlepiej w iście szampańskim stylu!

Skuś się na odrobinę szaleństwa!

Sylwester rządzi się swoimi prawami. Witając Nowy Rok, zazwyczaj wybieramy ekstrawaganckie kreacje. To wyjątkowy moment, kiedy możemy pozwolić sobie na odrobinę krzykliwości i szaleństwa. Stylizacja nie kończy się jednak na samym stroju, to także nasz makijaż i inne detale, takie jak np. błyszczący lakier hybrydowy na paznokciach. Jaki kolor wybrać? Najlepiej poszukać inspiracji, przeglądając oferty uznanych producentów. Hybrydami, które idealnie sprawdzą się na Sylwestra są te z kolekcji „Glitter”. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na odcienie – dzięki zastosowaniu połyskującego brokatu, intensywnie mienią się, odkrywając swoje niepowtarzalne piękno.

Lakiery hybrydowe – synonim wysokiej jakości

Każdy lakier znajdujący się w bogatej ofercie Indigo Nails to synonim najwyższej jakości. Wieloetapowa kontrola sprawia, że do klientek i salonów kosmetycznych trafiają produkty spełniające rygorystyczne warunki – w pełni bezpieczne, ponadprzeciętnie trwałe i zachwycające swą kolorystyką. Wybierając hybrydę Indigo Nails, klientka może mieć pewność:

  • doskonałej pigmentacji i nasyconej barwy,
  • perfekcyjnego krycia (możliwego nawet po jednym malowaniu),
  • rewelacyjnej przyczepności,
  • łatwej i szybkiej aplikacji (dzięki kremowej konsystencji lakier nie zostawia smug, zalanych skórek oraz odprysków),
  • wielotygodniowej stylizacji, która nie obciąża naturalnej płytki paznokcia.

Dodatkowo lakiery „Glitter” idealnie sprawdzają się do tworzenia stylizacji z efektami, takimi jak: Syrenka, Holo i Metal Manix. Ma być na bogato? Tylko z hybrydami Indigo Nails!

Pożegnaj 2019 rok w wielkim stylu z hybrydami z kolekcji „Glitter” na swych paznokciach!