Wyrażanie uczuć bywa trudne, gdy chcemy uczynić to za pomocą słów. A może pokazać drugiej połówce, jak bardzo jest nam bliska i droga, wybierając dla niej specjalny, wyjątkowy i niepowtarzalny prezent? To świetny pomysł! Podpowiadamy, jak to zrobić.

Unikalny prezent dla ukochanej osoby

Prezenty i drobne podarunki można wręczać, by zaakcentować jakąś okazję albo całkiem bez okazji, żeby wyrazić nasze uczucia. Niektóre prezenty mówią więcej niż słowa, dlatego starannie przemyślmy, co podarować ukochanej osobie. Może to być zestaw kosmetyków rozpieszczających zmysły albo ulubione perfumy. Można też sprawić drugiej połówce niespodziankę i wybrać nowy zapach, który przypadnie jej do gustu. To niełatwe zadanie, ale jeśli znamy gust i preferencje ukochanej osoby, z pomocą przyjdzie nam Perfume Finder. To przydatne narzędzie, które pozwoli wyszukać perfumy odpowiednie dla danej osoby, na daną okazję i podsycające nastrój, o który nam chodzi. Taki spersonalizowany, a jednak kryjący w sobie element niespodzianki prezent z pewnością zostanie doceniony. Można dodatkowo podkreślić jego wyjątkowość, zamawiając unikalny napis, który zostanie wygrawerowany na flakonie. Ta opcja jest dostępna dla wybranych perfum i wód toaletowych i kosztuje jedynie 10 złotych więcej niż podstawowa wersja zapachu.

Perfumy z grawerem – stwórz własną dedykację

Perfumy z grawerem od Avon dla drugiej połówki to okazja, by wykazać się kreatywnością i dodatkowo podkreślić, jak bardzo kochamy. Dedykacja wygrawerowana na flakonie może być dowolna – jedyne ograniczenie to ilość znaków (11 znaków w dwóch rzędach). Grawering dostępny jest dla wybranych perfum damskich i męskich, w tym dla zmysłowej wody Attraction Game z akordem Hypnotic, która pobudza zmysły i podsyca grę w uwodzenie. Spersonalizowany napis na flakonie może być dodatkowym elementem tej gry – pomyśl o czymś, co podziała na twoją drugą połówkę niczym afrodyzjak. A nawet jeśli zamówisz po prostu grawer z imieniem ukochanej osoby, możesz być pewien/pewna, że taki spersonalizowany prezent zostanie doceniony. Nie ma nic milszego niż gest pokazujący, że pamiętamy, myślimy i kochamy. Na gotowe perfumy z grawerem czeka się naprawdę niedługo, warto wypróbować ten pomysł na podarunek. Zamówienie na grawer o konkretnej treści można złożyć przez stronę internetową, co bardzo ułatwia sprawę.

Zestawy kosmetyków na prezent dla drugiej połówki – bo dbanie to kochanie

Niezmiennie dobrym pomysłem na prezent z okazji lub bez dla ukochanej osoby jest zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych, które rozpieszczają zmysły i pozwalają na chwilę relaksu. Dostępny jest szeroki wybór gotowych zestawów w pięknych opakowaniach i wiele pomysłów na prezenty, które mówią „Kocham Cię”. Mogą to być olejki do masażu i kąpieli, balsamy i inne kosmetyki do pielęgnacji całego ciała oraz służące odprężeniu. Na przykład gustownie opakowany zestaw Spa Rituals może stać się subtelnym zaproszeniem do wspólnej kąpieli i relaksu po pracowitym dniu. Pamiętajmy, że drobne przedmioty mogą być pełne symboliki i wyrażać więcej niż słowa. Podarunkami sprawiamy drugiej osobie przyjemność, ale też pokazujemy, że jest dla nas ważna i że troszczymy się o jej dobre samopoczucie. Jeśli wciąż nie jesteś pewien, co zamówić na prezent dla drugiej połówki, czas na decyzję.