Świetlista cera, oczy delikatne pomalowane cieniem, ponętne usta. To właśnie taki makijaż jest zawsze elegancki na każdą okazję. Dodaje odwagi i sprawi, że poczujemy się wiosennie. 

Cera idealna

Idealna cera to dobrze pokryta odpowiednimi kosmetykami. Najlepiej wybrać odcień do swojej karnacji, aby nie był za jasny ani za ciemny, bo chyba nie chcesz efektu maski. Podkład rozprowadzaj najpierw po policzkach, brodzie, czole i nosie  a także lekko na szyję. Dodatkowo warto musnąć policzki różem, aby wyglądały promiennie.

Soczyste usta

Usta nasze są różne, ale każde mogą wyglądać pięknie, jeżeli tylko tego chcemy. Najlepiej musnąć je błyszczykiem bezbarwnym, brokatowym lub blado-różowym. Dojrzałe zaś Kobiety mogą użyć mocnych odcieni jak czują się na siłach.

Cienie do oczu

Zmęczenie zimowe daje często popalić, przez długi czas. A więc warto dodać trochę szalonych kolorów lub stonowanych ale ukrywających to zmęczenie np. beże, brązy. Matowe lub z lekkim połyskiem super kontrastują ze sobą. Wymaluj jednym kolorem całe powieki lub wycieniuj je zewnętrznymi kącikami. Jak ktoś czuje się na siłach to warto narysować na górze cienką kreskę, która powinna być blisko rzęs, aby zagęścić je. Wykonuj to czarną, brązową lub grafitową. Na sam koniec rzęsy wymaluj pogrubiającym cieniem.

Brwi jak marzenie

Łuk brwiowy dodaje charakteru. Jeżeli z natury masz gęste brwi to warto je podkreślać. Jak są ciągle w nieładzie to warto je wyrównać i zadbać o nie. Jak zaś masz naturalne cienkie, zawsze możesz je zagęścić po przez ciemną kredką rysując małe kreski lub kremem

Efekt na cały dzień! Po kilku godzinach makijaż często robi się blady lub zanika. Warto go odświeżyć podczas imprez.