colgateHigiena jamy ustnej to coś, czego uczymy się już w wieku przedszkolnym. Uśmiech jest wizytówką, więc chętnie dbamy o jego wygląd. Jednymi z produktów pomagającymi uzyskać olśniewający uśmiech są pasty do zębów oraz płyn do płukania jamy ustnej z serii Colgate Max White One.

Pomaga utrzymać biel zębów na dłużej

Na początku przyjrzyjmy się paście do zębów Colgate Max White One. Pasta ta występuje w czterech podstawowych rodzajach. Pierwsza z nich, klasyczna Colgate Max White One Base z Przyspieszaczem Wybielania skupia się głównie na wybieleniu zębów i utrzymaniu tego efektu przez dłuższy czas. Jej regularne stosowanie daje zachwycające wyniki. Colgate Max White One Fresh pozwala maksymalnie i na długo odświeżyć oddech. Dzięki składnikom stosowanych przez dentystów jeszcze lepiej chroni zęby przed próchnicą i kamieniem nazębnym, a ponadto usuwa przebarwienia. Kolejna, Colgate Max White One Active, zawiera substancje pozwalające skutecznie walczyć z przebarwieniami powierzchniowymi. Dzięki temu można uzyskać odcień o 1 jaśniejszy zaledwie w ciągu 1 tygodnia. Ostatnia z nich to Colgate Max White One Luminous, która zawiera specjalną technologię SmartFoam. Formuła ta umożliwia jeszcze dokładniejsze czyszczenie zębów, zwłaszcza w miejscach trudno dostępnych, dzięki tworzącej się podczas szczotkowania pianie, która z łatwością dociera do tych zakamarków. Dodatkowo specjalne składniki wybielające pozwalają na szybkie i trwałe wybielenie zębów na całej powierzchni.

Colgate Max White One to nie tylko pasta…

Płyn do płukania jamy ustnej Colgate Max White One stosowany wraz z pastą do zębów jeszcze bardziej wzmocni działanie wybielające i pozwoli nam dłużej cieszyć się pięknym, śnieżnobiałym i zdrowym uśmiechem. Tworzy on niejako warstwę ochronną na naszym uzębieniu, która chroni je przed powstawaniem nowych przebarwień, jednocześnie wspomagając usuwanie już tych powstałych wcześniej. Ponadto skutecznie usuwa bakterie powodujące choroby jamy ustnej, ma także świetny, odświeżający smak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments