Biust bywa czasem powodem do dumy albo nieustannych narzekań. Najlepiej masuj, pielęgnuj i dbaj a pokochasz je niezależnie od rozmiaru i upodobań.Biustonosz_Mama_Eko_kwiaty_dDzięki pięknym piersiom czujemy się bardziej atrakcyjnie i seksowne. Niestety, mało która z nas uważa, że ma doskonałe piersi. Ale ankiety przeprowadzone w portalach internetowych wykazały, że ponad 80% mężczyzn by nic nie zmienili w biuście partnerki. Czyli dziewczyny głowa do góry nie jest źle:).

Współczesny stanik ma wiele niebanalnych poprzedników. Kobiety próbowały poszukiwać biustonoszy nie podobnych do zbroi tak jak było to w innych epokach. Aż znaleziono sposoby różne na odzwierciedlenie biustonosza wygodnego i miękkiego i podkreślającego biust każdego rodzaju.

Obecnie na rynku znajdują się setki modeli i wzorów. Wybór odpowiedniego nie jest łatwy. Stwierdzono, że co druga kobieta źle nosi swój biustonosz. Jak dobrać najlepiej biustonosz ? Każda kobieta zadaje sobie to pytanie otóż, zmierz obwód pod biustem i obwód w najszerszym miejscu piersi( przechodzący przez sutki). Od tego obwodu pod piersi odejmij co najmniej 5 cm. Następnie wynik odejmnij od obwodu piersi.

Wielkość miseczek określają litery od A do K.

Jeżeli różnica wynosi 12 cm to jest to miseczka A

Jeżeli różnica wynosi 14 cm to jest miseczka B

Jeżeli różnica wynosi 16 cm to jest miseczka C

Jeżeli różnica wynosi 18 cm to jest różnica D itd.

1111Kupując biustonosz większy o zbyt dużym obwodzie i za małych miseczkach, powodujemy złe i nie wygodne noszenie biustonosza.

Wiele kobiet zadaje sobie także pytanie czy warto nosić stanik? Otóż warto nosić, go ponieważ on modeluje nasz biust i dodaje mu kształtu. Dodawać kształtu można im po przez pływanie, tańczenie, wspinaczki, jogę.

Jaki biustonosz ? To też pytanie często zadawane. Znamy swój rozmiar, więc teraz szukamy swojego odpowiedniego biustonosza.

Miękki biustonosz bez fiszbin: możesz wybrać podobny do kroju bikini, jeżeli masz niewielki jędrny biust. Jeżeli jednak masz większy biust to najlepiej poszukać stanika w którym fiszbiny zastępują specjalny krój miseczki.

– Miękki biustonosz z fiszbinami: im mocniej zabudowana miseczka i szersze ramiączka, z tym bardziej taki stanik polubią dziewczyny z dużymi piersiami. Czym bliżej ramiączka centralnej części tym lepiej będą trzymać biust.

Bardotka: Jeżeli posiadasz poziome cięcie w miseczkach unosi i eksponuje biust. Najlepiej leży na piersiach do rozmiaru D. Występuje w wersji bez ramiączek. Najczęściej ubierana pod topy w lecie i sukienki.

– Stanik z usztywnionymi miseczkami i push-up: Modelują i powiększają kobiece okrągłości, zwłaszcza gdy w dolnej części miseczki włożone są poduszeczki z gąbki lub silikonu. Jednak niedobrany dobrze biustonosz może deformować biust.

Do sukienek z odkrytymi plecami wybieraj biustonosz zapinany na szyi i w tali. Jeżeli jednak nie chcesz nosić biustonosza pod sukienką i masz co pokazać a przeszkadzają Ci odstające sutki, warto kupić silikonowe nalepki, które zakrywają takie niedogodności.

Dobry wybór biustonosza to nasze zadowolenie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments