Wygląd ciała to podstawa każdej Kobiety. Nie ma chyba dziewczyny, która by się nie przejmowała wyglądem swojego ciała, zwłaszcza jak zbliża się czas wakacji.

Gładkie i jędrne ciało, może być dzięki kilka trików, które na pewno wam się spodobają:

  • Bańka chińska: idealna na zmniejszenie cellulitu. Taką chińską bańkę można kupić w aptece. Raz w tygodniu wystarczy wykonać masaż tą bańską na udach i zmniejsza się automatycznie cellulit. Wystarczy po prysznicu nasmarować skórę oliwką i przyłożyć bańkę i zassać. Następnie przesuwać ją w górę i dół przez około 10-15 minut.
  • Biustonosz a spanie: wiele osób odradza spanie w biustonoszu, ale gdy jest on bawełniany bez fiszbin, jak najbardziej dla większych piersi jest on zalecany. Stanik utrzymuje biust w jednym miejscu i staje się on jędrny a nie zwiotczały.
  • Skórki paznokci: każda z nas jak zacznie obcinać skórki paznokcie, narastają one częściej. Warto wtedy po kąpieli, gdy są miękkie, rogiem ręcznika odsunąć do brzegu. A na sam koniec wmasować w nie kapsułkę z witaminą A+E. Dodatkowo warto ubrać rękawiczki wełniane. Wtedy nasza skóra staje się gładka.
  • Pięty wygładzone parafiną: parafina potrafi zdziałać cuda. Często jest wybierana przez salony kosmetyczne. Parafinę ciekłą można kupić za parę groszy w aptece.  Wieczorem warto pomoczyć nogi przez kilka minut w wodzie gorącej i potem ścierać tarką naskórek. Na sam koniec nałożyć parafinę, owinąć folią i założyć skarpety. Z takim kompresem iść spać. Rano skóra jest gładka i miękka.

To jest tylko kilka przykładowych zabiegów spa domowych do pielęgnacji ciała, pewnie znacie także inne ciekawe. Jak tak jest to dzielcie się z nami nimi w komentarzach.