Pielęgnacja rzęs to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Kobiety pokochały go ze względu na uniwersalność – w zależności od indywidualnych upodobań można zdecydować się na niezwykle spektakularne stylizacje zwiększające objętość lub postawić na naturalność.

Popularność przedłużanych rzęs

Rzęsy przedłużane są nie tylko integralnym elementem makijażu, wraz z zadbanymi paznokciami i ubiorem tworzą całość codziennej stylizacji. Z tego powodu kobiety przykładające duża uwagę do kwestii wizerunkowych, coraz chętniej decydują się nie. Popularność rzęs objętościowych sprawiła, że na rynku pojawia się coraz więcej produktów wysokiej jakości i prezentowane są nowe rozwiązania.

Rzęsy na pasku – wygoda i spektakularny efekt

Producentem, który nieustannie rozszerza swój asortyment, stale podnosząc jakość oferowanych rzęs i akcesoriów, jest Posh Lashes, który całkiem niedawno wypuścił do sprzedaży rzęsy na pasku. Obecnie oferta składa się z trzech wyjątkowych modeli:

  • Evil, Devil – długie rzęsy, które idealnie sprawdzą się jako dopełnienie imprezowej stylizacji, tworząc efekt „kociego oka”;
  • Sex in the City – asymetryczna, ekstrawagancka propozycja dla fanek wyrazistego make-upu;
  • Silly Lilly – najsubtelniejsze z całej stawki rzęsy średniej długości, które zachwycają delikatnością, tworząc niezwykle uwodzicielskie spojrzenie.

Wszystkie rzęsy zostały wykonane z najwyższej jakości włókien poliestrowych, dzięki czemu są odporne na czynniki zewnętrze i wyglądają świetnie przez długie tygodnie. Ponadto modele cechują się:

  • bawełnianymi paskami zapewniającymi wysoki komfort,
  • łatwą, bezstresową aplikacją,
  • możliwością wielokrotnego użytku.

O czym pamiętać, korzystając z rzęs na pasku?

Korzystając z rzęs na pasku, należy pamiętać o dwóch podstawowych zasadach. Po pierwsze rzęsy powinny być zdejmowane na noc, przed zmyciem makijażu. Po drugie najlepiej przechowywać je w specjalnej kasetce, która ochroni jest przed kurzem i ewentualnymi uszkodzeniami.

Pragniesz zjawiskowego spojrzenia każdego dnia? Sprawdź konieczne rzęsy na pasku od Posh Lashes!