Kształt ust każda z nas ma inny. Nie warto poddawać się, gdy mamy je wąskie lub nie kształtne. Bo każde usta mogą być piękne i seksowne. Skorzystaj z poniższym rad a na pewno będziesz zadowolona. 

Makijaż wykonany poprawnie, może sprawić cud nad cudami. Wystarczy dobrać dobrze kosmetyki i dobrze ich użyć. Niżej opisze dokładnie jak malować dane typy ust, aby wyglądały pięknie. Jak nie wiesz do jakiego typu zaliczają się twoje usta to poradź się koleżanki lub próbuj dopasować do opisów.

Takie triki na ponętne usta przydadzą się w każdej chwili np. na wyjście na randkę. 

lips-145758_960_720Usta Asymetryczne:

Na linię warg nałóż korektor tak, aby wystawał za kontur naturalnych ust w miejscu, gdzie chcemy powiększyć usta, bo są zbyt wąskie. Następnie konturówką zaznacz linię podobną do ideału linię ust. Pamiętaj jednak, że taka linia nie powinna być zbyt daleko od naturalnej linii, ponieważ będzie to wyglądać sztucznie. Na sam koniec wypełnij kontur ust pomadką.

Usta wąskie:

Konturówkę wybierz podobną do pomadki i obrysuj delikatnie usta wypełniając ciut więcej obwodu ust niż standardowo. Pamiętaj nie przesadź z tym! Potem rozetrzyj delikatnie konturówkę, tak aby uzyskać cieniowanie. Na koniec nałóż szminkę najlepiej pędzelkiem a na dolną wargę nałóż coś jaśniejszego.

Z wąską górną wagę: 

Na górną wargę nałóż biały lub beżowy korektor. Lekko go rozetrzyj. Potem obrysuj kształt ust konturówką lekko oddaloną od naturalnej linii. Na końcu wypełnij szminką kontur. Do tego najlepiej wykorzystaj szminkę w postaci kredki lub pędzelku.

Małe:

Obrysuj usta konturówką. Delikatnie możesz wyjechać poza ich linię. Warto konturówkę rozetrzeć lekko na ustach. Zarys ust wypełnij błyszczącą pomadką. A na sam koniec warto nałożyć jaśniejszą pomadkę.

Warto czasem postarać się i poprawić w naturalny sposób swoje atuty. Usta Kobiety powinny zawsze wyglądać pięknie.