Za ośrodkiem Złoty Groń Resort & Spa w Istebnej stanęła idea stworzenia miejsca nowoczesnego, a jednocześnie silnie zespolonego z tradycją i naturalnym otoczeniem. To sprawia, że zarówno turyści, jak i goście biznesowi znajdują tu odpowiedź na potrzebę relaksu, wysokiego komfortu oraz nieprzeciętnych wrażeń.

Złoty Groń znajduje się w sercu Beskidów, na szczycie góry o tej samej nazwie, nieco ponad 700 m n.p.m. Wyjątkowe położenie hotelu tuż przy wyciągu narciarskim, elegancki design oraz wysokiej klasy udogodnienia czynią z niego idealne miejsce na aktywny urlop, weekend Spa w Beskidach, wyjazd biznesowy lub rodzinną uroczystość.

Relaks na wysokim poziomie. Pokoje i Spa w Beskidach

Goście hotelu Złoty Groń mogą wybrać odpowiednie dla siebie miejsce na nocleg spośród apartamentów i pokoi w różnym standardzie. Każdy z nich wyróżnia się pełnym wyposażeniem, przytulną aranżacją w stonowanej kolorystyce oraz zachwycającym widokiem na góry, co sprzyja spokojnemu odprężeniu po dniu pełnym wrażeń.

Obietnica wyciszenia kryje się także za progiem nowoczesnej strefy Wellness i SPA w Beskidach. Inspirowany pięknem natury design oraz spokojna atmosfera wprowadzają w stan relaksu, który potęgują luksusowe udogodnienia. Można tu popływać w basenie, rozluźnić się w jacuzzi, zregenerować w saunie, wreszcie – odzyskać siły witalne w gabinecie zabiegowym. Specjalna oferta masaży i zabiegów czeka nawet na najmłodszych gości hotelu.

Event biznesowy i przyjęcie w prestiżowej lokalizacji

Złoty Groń to atrakcyjne miejsce nie tylko na pobyt wakacyjny, ale i biznesowy. Trzy nowoczesne sale konferencyjne są doskonale przystosowane do organizacji zarówno dużych konferencji, jak i kameralnych szkoleń dla pracowników. Poza tym goście biznesowi mogą tu liczyć na niebanalne aktywności w ramach imprez integracyjnych, jak marsze na orientację, nocne przejażdżki w parku linowym czy relaks w SPA w Beskidach.

W hotelu Złoty Groń wydarzenie biznesowe można połączyć z wystawnym bankietem lub cocktail party dla pracowników. Do dyspozycji są cztery sale restauracyjne i bankietowe różnej wielkości, zaaranżowane również z myślą o weselach i innych uroczystościach rodzinnych. Elegancki wystrój, kuchnia łącząca najnowsze trendy ze smakami regionu oraz widok na góry w tle nadają każdemu z tych wydarzeń niepowtarzalną atmosferę. Tak w hotelu Złoty Groń natura spotyka się z luksusem, a tradycja z nowoczesnością, aby stworzyć przestrzeń niespotykanego komfortu dla każdego, bez względu na cel jego pobytu.