Pomadka jest najczęstszym kosmetykiem kupowanym przez kobiety. Szminką możemy w prosty i błyskawiczny sposób podkreślić naszą urodę. Każda z nas może mieć idealne usta jak najsławniejsza aktorka, tylko po odpowiednim rozprowadzeniu na ustach.

Aby szminka ładnie wygląda na ustach, należy nałożyć odrobinę korektora na usta lub podkładu, którego używasz do twarzy. Pomoże to utrzymać przez długi czas szminkę na ustach. Następnie obrysować kontury ust konturówką lub bokiem szminki. Rysując linie poza granicami warg da ci optycznie powiększenie ust a zaś od wewnątrz pomniejszy usta. Potem wystarczy wymalować całe usta szminką i odcisnąć nadmiar szminki chusteczką higieniczną i pomalować jeszcze raz, dzięki temu kolor będzie bardziej intensywny i oczywiście trwalszy.

Szminki warto używać, ponieważ:

-łatwa jest w użyciu zwłaszcza kolory jasne, ciemniejsze wymagają większego doświadczenia, ale przy braku wprawy warto rozprowadzać ją pędzelkiem.

-zastępuje balsam nawilżający, jeżeli zawiera alantoninę, glicerynę oraz witaminę E.

– w lecie chroni nas przed promieniami uv, jeżeli zawiera taki filtr

– podkreśla osobowość, kobiety zdecydowane lubią używać ciemniejsze kolory, a osoby o charakterze łagodniejszym odcienie różu i beżu

-daje nam różnorodność barw, można je mieszać i uzyskiwać nowe ciekawe odcienie

– można je dopasować do każdego rodzaju makijażu, są szminki z połyskiem, matowe, z drobinkami brokatu, kryjące, transparentne.

– działa odmładzająco, na naszym rynku są szminki wygładzające, regenerujące.

– szminki z barwnikiem utrzymują się długo na ustach

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments