Konsultacje ze stylistką to coś, na co decydujemy się coraz chętniej. To idealne wsparcie, gdy chcemy wyglądać lepiej, lecz sami nie mamy pomysłu na to, co i jak zmieniać. Takie wsparcie, również podczas zakupów, sprawia, że codzienne dbanie o swój wygląda czy zawartość naszej szafy będzie znacznie prostsze. Co istotne, takie konsultacje mogą być w zasięgu naszej ręki, ponieważ w podwarszawskiej Galerii Łomianki dostępne są one zupełnie za darmo!

Małgorzata Marszałek to profesjonalna stylistka, zatrudniona w Galerii Łomianki. Pomoże nam ona podczas zakupów oraz doradzi, co i jak ubierać, by poprawić naszą atrakcyjność.

Na konsultacje z nią może zapisać się w wygodny sposób pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/. Pamiętajmy, że terminy potrafią znikać naprawdę szybko, jednak nie rezerwujmy ich, gdy nie jesteśmy pewni, że uda nam się spotkać, by nie blokować miejsca innym zainteresowanym. Darmowe konsultacje są dostępne cały czas, stąd na pewno uda nam się znaleźć inny, dogodny dla nas termin.

Konsultacje ze stylistką zmieniły się ze względu na koronawirusa. Teraz, zamiast 120 minut, trwają 60, jednak samo spotkanie poprzedzone jest rozmową z Małgorzatą Marszałek. To podczas niej powinniśmy powiedzieć, czego od spotkania oczekujemy, by przebiegało ono naprawdę sprawnie. Praca nad naszą codzienną stylizacją a praca nad formalnym wyglądem w pracy – to coś zupełnie innego i powinniśmy o tym powiedzieć. Również inaczej będą wyglądały konsultacje i zakupy, jeżeli np. chcemy tuszować nadprogramowe kilogramy lub inne defekty naszego ciała, jednocześnie eksponując jego ewidentne zalety i atuty.

Dodatkowo, podczas spotkania, zakupów i konsultacji zarówno my, jak i Małgorzata, musimy mieć zasłonięte usta oraz nos, dodatkowo konieczne jest zachowanie odstępu, wynoszącego 2 metry. Poza tym konsultacje są jednak możliwe i do tego, jak zawsze pomocne, co potwierdza wiele opinii, również na profilu Galerii na Facebook.